
21/08/2025
Soms neemt het leven ineens een andere wending…
Na 5 dagen op deze wereld werd onze kleine Lias ziek. Hij kreeg koorts, dronk slecht, en moest uiteindelijk naar het ziekenhuis. Daar bleek hij een ontsteking te hebben die gelukkig goed behandelbaar is met antibiotica – maar het betekende wel: 7 dagen ziekenhuisopname 🏥💔
Zijn papa’s zijn dag en nacht bij hem in het ziekenhuis. En wij? Wij zorgen thuis voor grote broer Lenny, zodat hij zich veilig en geborgen voelt in deze gekke dagen.
We stonden net op het punt om onze verdere reis in Canada te plannen: mooie wandelingen, uitstappen in de natuur, nieuwe plekken ontdekken. Maar van het ene moment op het andere veranderde alles. De vakantieplannen moesten wijken voor iets veel belangrijkers: grootouder zijn, zorgen, aanwezig zijn.
Het was niet de week die we verwacht hadden, maar het bracht ons nog dichter bij elkaar. En Lias… die is een vechtertje. Na een week is hij helemaal genezen! 💪💙