20/11/2024
✨Persoonlijk verhaal ✨
Dag lieve mensen allemaal,
Bij deze ga ik mijn puur verhaal vertellen zonder filter.
Ik heb al sinds ik klein ben enorm veel last van faalangst, angst om niet goed genoeg te zijn, angst om iets niet te kunnen.. Door deze angst heb ik verschillende dingen in mijn leven niet kunnen waarmaken tot op een bepaalt moment, ik voelde mijn roeping als yoga teacher.
Ik volgende een yin yoga opleiding en tijdens deze opleiding mochten we voor heel de groep 10 minuten lesgeven, ik probeerde en deed zo hard mijn best om dit goed te doen omdat ik mijn angst wou overwinnen. Maar mijn “faalangst” nam het jammer genoeg over, de nachten ervoor sliep ik slecht en op het moment zelf wanneer ik moest lesgeven kreeg ik paniek, mijn hart begon heel erg snel te bonken, zweten, huilen,… Mijn lichaam/hoofd gaf echt aan van “gij kunt dit niet”, maar ik heb uiteindelijk wel 10 minuten lesgeven, weliswaar in zware stress maar toch ik heb het gedaan. Toen ik er achteraf op terug keek had ik zoiets van dit is echt niet oké dat ik zoveel angst ervaar, ik wilde er iets aandoen.
1 jaar later in januari 2024 kwam er een klein zaaltje op mijn pad zodat ik voor maximum 6 personen kon lesgeven. Voor mij was dit heel erg spannend maar ik wilde van mijn faalangst af, ik heb de sprong gewaagd en ben ervoor gegaan. Naarmate ik lesgaf ging de angst meer en meer weg, dus ik was zo enorm fier op mezelf. Daarna kwam er een fitnessclub op mijn pad waar ik voor 15 yogi’s mocht lesgeven, had ik stress op dat moment? Jaa tuurlijk, maar dragelijke stress en na 10 minuten was deze stress weg. Dus voor mij was dit weer een overwinning voor mezelf.
Huis Chakana heeft heel erg veel betekend in mijn groeiproces. Maar ik voel ook aan mijn lichaam & mijn hart dat ik dit hoofdstuk mag afsluiten. Een hoofdstuk waar ik met heel erg veel liefde en dankbaarheid naar terugkijk. ❤️
Geen paniek, ik blijf uiteraard nog yoga geven, alleen niet meer in Huis Chakana! 😉
Ik ga mij nu vooral focussen op mezelf, mijn groei als yoga teacher en om evenementen te creëren. 🥰🙏🏻
Dus hou zeker jullie Instagram en Facebook in de gaten er gaan nog leuke dingen aankomen! 🤭
Heel veel liefs, Vanessa x