Ordinanca Radiologjike "Rentgeni"

Ordinanca Radiologjike eshte ne sherbim 24 ore, gjendet 10metra afer Spitalit Regjional te Gjakovës.

[05/05/19]   Me fat Muaji i madhëruar i Ramazanit! Agjërim të lehtë dhe të pranuar!

Urime Kosovë 🇽🇰

[12/31/18]   Urime e gëzuar Viti i Ri 2019. Shëndet e lumturi për të gjithë anë e mbanë 🎊🎉🎁

Urime festa e 28 nëntorit gjithë Shqipëtarëve 🇦🇱🇽🇰

[06/15/18]   Urime kjo festë e bukur e Fiter Bajramit gjithë besimtarëve musliman. All-llahu ju begatoftë me të mira juve dhe familjet tuaja!

Urime festa e Pavarësisë së Kosovës

[12/31/17]   Urime të gjithëve Viti i Ri 2018�Shëndet,mbarësi dhe çdo të mirë për ju!�Gëzuar 🎉

Gëzuar Festën e 28 Nëntorit të gjithë Shqipëtarëve

[09/01/17]   Gezuar festa e Kurban Bajramit. Shendet, lumturi, dashuri dhe gjithe te mirat per ju dhe familjet e juaja. Me rrespekt ordinanca radiologjike " Rentgeni ".

[05/26/17]   Me fat muaji i madhëruar i Ramazanit,duke u dëshiruar , shtim të ibadetit dhe solidaritet me nevojtarët. Agjërim të lehtë dhe të pranuar!

Urime Festa e Pashkëve te gjithë besimtarve Katolik.
Happy Easte

[12/31/16]   Shume urime Viti i Ri 2017, shendet fat suksese dhe gjitha te mirat per ju.
Ordinanca radiologjike RENTGENI

[12/24/16]   Të dashur miq, për shumë mote Krishtlindja. Pritsh*t shumë vite me shëndet, dashuri e gëzim me familjet tuaja.
Ngrohtësisht ,
Ordinanca Rentgeni

Urime 28 Nëntori!

[07/05/16]   URIME FESTA E FITER BAJRAMIT
Zoti iu pranoftë Agjërimin sakrificat durimin gjatë gjithë këtij muaji qe e lam pas,muajin e shenjt të Ramazanit. Allahu iu shpërbleft të gjithë besimtarët mysliman. Shëndet e gëzime paçit gjithmon ne familjet tuaja.
Me rrespekt ordinanca radiologjike Rentgeni.

Timeline Photos

[06/05/16]   Gëzuar muajin e shenjtë të Ramazanit! Zoti na e lehtesoftë agjërimin dhe na pranoftë lutjet!

Urime Dita Nderkombetare e FEMIJEVE

Urime Festa e Pavaresise se Kosoves.

Timeline Photos

[10/08/15]   Ne besojme ne fitoren e Shqipëris 🔴⚫🔴⚫
#ForcaShqipëria
#KuqeZi

[09/24/15]   Me Fat Kurban Bajrami, Paqja Miresia ,Dashuria, Shendeti, Fati dhe Lumturia qoft mbi ju dhe Familjet tuaja.

Mobile Uploads

Fotografimi i dhëmbëve(Ortopani) me aparaturen e teknologjise se fundit "Sirona Orthophos XG 3D Ready"

Ordinanca radiologjike eshte ne sherbim per cdo grafi te pjeseve te trupit dhe grafi te dhembeve(ortopani)

RADIOGRAFIA DIGJITALE ME E PERSOSURA NE VEND.
.

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Kasim Uka, 10m Afer Spitalit Te Gjakovës
Gjakova
50000
Other Hospitals in Gjakova (show all)
Poliklinika Kujdesi Poliklinika Kujdesi
Skenderbeu 112
Gjakova, 50000

Gastroenterologji Kardiologji Gjinekologji Pediatri Neurologji Fiziatri Mjekesi familjare Sherb infermierike Barnatore Perballe stacionit policor Gjakove

MIM Spitali MIM Spitali
Magjistralja Gjakove - Prizren Kilometri 2
Gjakova, 50000

• Trajtimi i Prostates me LASER GreenLight XP • Thyerja e gurëve në veshka me Endoskopi StoneLight LASER • ESWL - Thyerje te gurëve me valë elektromagnetike

Oculus Optika Gojani Oculus Optika Gojani
Nëna Tereze
Gjakova, 50000

Dr.Spec Vjollca I. Gojani - Oftalmologe Ordinanca e syrit

Dafota Dent Dafota Dent
Sadik Stavileci
Gjakova, 50000

Faqja zyrtare DafotaDent. Ordinanca filloj punën ne vitin 1986 duke u bërë ordinanca e parë private ne Gjakovë në krye me Dr.Spec. Nafi Dafota.

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa" Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"
Vellezerit Frasheri
Gjakova, 50000

European Clinic Kosova European Clinic Kosova
Mic Sokoli
Gjakova, 50000

Spitali special per gjinekologji dhe obstetrike,mundesohen operime me LAPRASCOPY, HYSTEROSCOPY, LINDJE NORMALE dhe LINDJE ME OPERIM .

European Clinic Lab European Clinic Lab
Mic Sokoli 21, Washington P.n
Gjakova, 50000

Analiza ne lëmin e biokimisë,hematologjisë,endokrinologjisë,onkologjisë,seriologjis etj, ku çdo gjë kryhet mbrenda ditës.