Aqua Pharm

AquaPharm është një farmaci e mirënjohur, e vendosura në qendër të qytetit të Gjakovës. Ofron zgjidhje të plotë dhe gjithëpërfshirëse të produkteve farmaceutike dhe kozmetike.

AquaPharm është një farmaci e mirënjohur, e vendosur në qendër të qytetit të Gjakovës-Republikën e Kosovës. Ofron zgjidhje të plotë dhe gjithëpërfshirëse të produkteve farmaceutike dhe kozmetike. AquaPharm ofron një gamë të gjerë të produkteve të tilla si: - Medikamente dhe produkte farmaceutike; - Produkte Medicinale dhe të kujdesit shëndetësor; - Pajisje medicinale; - Produktet ushqimore, dietale dhe bio produkte; - Kozmetikë; - Produkte te kujdesit të bukurisë. Ne ofrojmë shërbime të cilësisë së lartë dhe këshillime për klientët tanë përmes njohurive profesionale për përdorimin e produkteve farmaceutike, dietale dhe ato kozmetike.

[05/30/18]   Shpesh emocionet negative mund të kenë efekte te dëmshëm në organizmin tonë.
Ato mund të ndikojnë aq keq sa të shkaktojnë edhe trauma!
Stresi, humbja e njerëzve të dashur, prishja e një lidhje mund të shkaktojë efekte të padëshiruara tek ne!
Problemi qëndron tek pyetja se si mund t'a kalojmë këtë gjendje pa shkaktuar probleme toksike në organizmin tonë!
Shpeshherë ne e ngarkojmë organizmin me helme tjera, duke marrë qetësues dhe antidepresive me pretendimin se po e tejkalojmë një periudhë të vështirë, duke mos e ditur që po e fusim veten në një gjendje të vështirë!
Përdorimi i vitaminës B6 do të ishte një zgjidhje e mirë !
Vitamina B6 jo vetëm që luan një rol të rëndësishëm në sistemin tonë nervor dhe tek çrregullimet e sjelljes ajo rekomandohet edhe tek sëmundjet e zemrës ,kolesteroli i lartë dhe problemet me ciklin menstrual!
Duke ju rekomanduar një ambijent të bukur ,shetitje në ajër të pastër ,ushqim të freskët dhe shoqëri të mirë, ne ju urojmë një ditë të bukur dhe shëndet të plotë.😊

[05/29/18]   Me ngjyra të ndryshme, e butë dhe e ndjeshme është lëkura, organi më i madh i organizmit tonë!
Si të rinjë nuk e kemi ndjesinë e ndryshimeve që ndodhin në të, ndërsa me kalimin e viteve nxitojmë të kujdesemi për të!
Ndoshta trajtimi i saj me krem kundër diellit dhe pomadave kundër plakjes nuk mund të bëjnë mjaftueshëm që të fshijnë gjurmët e viteve, por një ushqim i shëndetshëm dhe përdorimi i kolagjenit në dietën tuaj do të ketë ndikim të shumëfishtë në organizmin tuaj.
Sot përparësitë e përdorimit të kolagjenit vërehen në zvogëlim të rrudhave, flokë dhe thonjë të fortë si dhe në nyje dhe eshtra të shëndetshëm!

Për një shëndet të mirë.
Barnatorja Aquapharm
Gjakovë

Koleksioni veror erdhi , vetem veren po e presim🌞

Për një qëndrim të rehatshëm në këmbë!

Gëzoni njerëzit tuaj te dashur me dhurata te bukura dhe cilësore 🎁

Urime Viti i Ri 2018.
Faleminderit për besimin e dhënë!
Shëndet, begati dhe vit të mbarë në vitin që po hyjmë!
Ekipi i Aquapharm

Fetyre perfekte dhe pa shenja.
Ndjehu bukur me dermacol covering make-up.
Tani edhe tek ne!

Nëse doni të qëndroni te freskët dhe me lëkurë të njomë, përdoreni produktet që kan treguar rrezulltat te lartë pas aplikimit!
Barnatore Aqua Pharm e ofron më të mirën për ju, produktet pa paraben dhe e pa silikon dhe me efekte të jashtëzakonshme!

Mbërritën papuqet ortopedike për sezonin vjeshtë/dimër!

Mbërriti koleksioni veror i papuqeve ortopedike.

Timeline Photos

Aqua Pharm bëhet mbështetës dhe partner zyrtar i Fondit të Bursave për Student nga Klubit Rotarian Gjakova-Çabrati.

https://www.youtube.com/watch?v=-1ukWjVdzwQ&feature=youtu.be

Studentëve bursist u urojmë suksese të mëtutjeshme.

Aquapharm për festat e 7 dhe 8 Marsit, Ditën e Mësuesit dhe Ditën e Gruas ka përgatitur një ofertë të larmishme me dhurata që ju mund të ju dërgoni më të dashurve tuaj.

Vizitoni Farmacinë dhe kozmetikën tonë dhe befasoni të dashurit tuaj.

Aquapharm ju uron Ditën e Mësuesit dhe Ditën e Gruas!

's cover photo

Urime 6 Vjetori i Pavarësisë së Kosovës!

Urime Viti i Ri 2014.
Faleminderit për besimin e dhënë!
Shëndet dhe vit të mbarë në vitin që po hyjmë!

Produkte kozmetike për kujdes personal të markave botërore.

Produkte kozmetike të cilësisë së lartë për kujdes personal.

Papuqe ortopedike, që përmirësojnë qëndrimin tuaj. Ju ndihmojnë ta lironi presionin nga muskujt dhe ijet tuaja.
...
Çorape kualitative.

Çajra nga përzierje të ndryshme të bimëve mjekësor dhe
Ushqime plotësuese për fëmijë.

[09/26/13]   AquaPharm është një farmaci e mirënjohur, e vendosura në qendër të qytetit të Gjakovës-Republikën e Kosovës.
Ofron zgjidhje të plotë dhe gjithëpërfshirëse të produkteve farmaceutike dhe kozmetike.
AquaPharm ofron një gamë të gjerë të produkteve të tilla si:

o Medikamente dhe produkte farmaceutike;
o Produkte Medicinale dhe të kujdesit shëndetësor;
o Pajisje medicinale;
o Produktet ushqimore, dietale dhe bio produkte;
o Kozmetikë;
o Produkte te kujdesit të bukurisë.

Ne ofrojmë shërbime të cilësisë së lartë për klientët tanë përmes njohurive profesionale në fushën farmaceutike dhe trajtime kozmetike.

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Skenderbeu
Gjakova
50000

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Other Pharmacies / Drugstores in Gjakova (show all)
Barnatore "Kujdesi" Barnatore "Kujdesi"
Skenderbeu 112
Gjakova, 50000

Gjindemi perballe Stacionit Policor ne Gjakove prane "Poliklinikes Kujdesi"

Blendi-Pharm Blendi-Pharm
Skenderbeu
Gjakova, 50000

Pharmacy