Ordinanca Neuropsikiatrike TRURI

Dr.Agron Këpuska (afër spitalit) Gjakovë [email protected] +377 44 188 080

[05/16/18]   Urime muaji i Madhërishëm i Ramazanit të gjithë besimtarëve Islam, agjërim të lehte dhe të pranueshëm🙏🏻

Meddy Bear

Shendeti

Shendeti

TRURI

[12/24/17]   Gëzuar festat e fundvitit nga ordinanca TRURI
Shëndet, mbarësi dhe çdo të mirë në familjet e juaja🎄✨🎆🎉🎊

Ndryshe

Çfarë ndodhë me trurin tuaj kur jeni të stresuar ?

[08/31/17]   Të gjithë besimtarëve mysliman urime festa e madhërishme e Kurban Bajramit , shëndet dhe çdo të mirë për ju !

AgroWeb

Në këtë thënie janë renditur 6 mjekët më të mirë të jetës për njeriun. Ju cilin rendisni të parin? Nëse jeni dakord me këtë përcaktim, pëlqejeni dhe shpërndajeni edhe te miqtë në FCB për t’u uruar atyre shëndet të mirë.

[05/26/17]   Urime muajin e madherishem te Ramazanit, të gjithë besimtarëve mysliman agjërim te lehtë dhe te pranueshëm.

[04/15/17]   Të gjithe besimtarëve te fes katolike dhe ortodokse urime festa e Pashkëve nga ordinanca TRURI .

Bright Side

Confirmed by scientific studies.

[02/17/17]   🇽🇰 Urime 9 vite shtet , Urime pavarsia e Kosoves nga ordinanca TRURI 🇽🇰

[12/31/16]   🎉🎉🎉 Gëzuar Vitin e Ri 2017 shëndet,mbarësi dhe gjitha të mirat në familjet e juaja me rrespekt ordinanca neuropsikiatrike TRURI 🎉🎉🎉

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Kasim Uka (afer Spitalit)
Gjakova
500000
Other Medical Centers in Gjakova (show all)
Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji
Marije Shllaku 21
Gjakova, 50000

Ordinanca per veshë,hundë dhe fyt "ENT MED" Doktor specialist: Ilir T. Efendija Gjakove / Kosove 50000 Rruga: Marije Shllaku 21 044-122-442 , 049-122-442

Pro Vet Pro Vet
Kilometri 4te Gjakove-Prizren
Gjakova, 50000

Sherbime Veterinare

Klinika per semundjet  e hundes, fytit dhe vesh*t  - Bardhimed ne Gjakove. Klinika per semundjet e hundes, fytit dhe vesh*t - Bardhimed ne Gjakove.
Bujar Roka Pn. (banesat E Reja Te Dugagjinit)
Gjakova, 50000

Te dielave nuk punohet!

Dr.Selajdin Boshnjaku - Ortoped/Traumatolog Dr.Selajdin Boshnjaku - Ortoped/Traumatolog
Rr Vashingtoni 18
Gjakova, 50000

Ordinanca specialistike "Shkumbini SB" ofron të gjitha shërbimet Ortopedike/Traumatologjike, nën drejtimin e Dr.spec. Selajdin Boshnjaku.

OSNI " INFERMIERIA" SH.P.K OSNI " INFERMIERIA" SH.P.K
Rruga Mazllom Lakuci
Gjakova, 50000

Ordinanca jone me staf profesional , ofron keto sherbime specialistike dhe te mesme mjeksore, NEURO-INTERNISTIKE, INFUZIONE, KATETERIZIME , EKG , EEG, etj