Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"

Photos from Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"'s post

BËJ DHURATEN MË TË BUKUR!
#specialsmile #takecarefortheoneyoulove 🤩😍
Ofert speciale per diten e me te dashurve tuaj !
Zbardhimi i dhembeve me metoden BlueDent BL12 nga 120 euro ne 90 euro.
OFERT E LIMITUAR!
Per rezervime na kontaktoni ne numrin +38649713712.

😷😬

Mbyllje e diastemave(hapesira ndermjet dhembeve)

Timeline Photos

Zbardhja e dhembeve😍

[12/24/17]   Ordinanca Specialistike Stomatologjike ju uron te gjithe besimtarve te krishter Urime Krishtlindjet,cdo e mire qofte me ju🌲🎈🍷

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"

Timeline Photos

Ishte nder per mua te jem i pari qe marr riliçensimin e diplomes nga Oda e Stomatologeve se Kosoves...Te gjithe stafit i uroj pune te palodhshme dhe suksese.Faleminderit perzemersisht.

Punimi:Full Zircon-PRETTAU

Timeline Photos

Timeline Photos

😍

Zbardhja e dhembeve me tri seanca😬

Vendosje e gurit dhe zbardhim i dhembeve😍

Zbardhja e dhembeve me vetem nje seance😍

Timeline Photos

Zbardhja e dhembeve😬

[06/15/16]   #ALB

😬

Timeline Photos

Timeline Photos

Photos from Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"'s post

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Fortesa Rexha

Ordinanca Specialistike Stomatologjike "FORTESA"

11,21,22 Direct Kompozit😀

Direct Kompozit😀

Direct Kompozit

Direct Kompozit

Direct Kompozit

Zbardhim i dhembeve

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"

Zbardhimi i dhembeve me metoden Bluedent BL12

Urime Viti i Ri 2016 nga Ordinanca Specialistike Stomatologjike "FORTESA"

[12/24/15]   Ordinanca Specialistike Stomatologjike "Fortesa"ju uron Krishlindjet te gjithe besimtareve katolike...Gezuar🍻🎉🍻

[04/05/15]   Ordinanca Specialistike Stomatologjike"Fortesa"ju uron te gjith besimtareve katolik Pashket...Gezuar🎉🎉🎉

's cover photo

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Vellezerit Frasheri
Gjakova
50000
Other Hospitals in Gjakova (show all)
Oculus Optika Gojani Oculus Optika Gojani
Nëna Tereze
Gjakova, 50000

Dr.Spec Vjollca I. Gojani - Oftalmologe Ordinanca e syrit

Dafota Dent Dafota Dent
Sadik Stavileci
Gjakova, 50000

Faqja zyrtare DafotaDent. Ordinanca filloj punën ne vitin 1986 duke u bërë ordinanca e parë private ne Gjakovë në krye me Dr.Spec. Nafi Dafota.

European Clinic Kosova European Clinic Kosova
Mic Sokoli
Gjakova, 50000

Spitali special per gjinekologji dhe obstetrike,mundesohen operime me LAPRASCOPY, HYSTEROSCOPY, LINDJE NORMALE dhe LINDJE ME OPERIM .

Ordinanca Radiologjike "Rentgeni" Ordinanca Radiologjike "Rentgeni"
Rruga Kasim Uka, 10m Afer Spitalit Te Gjakovës
Gjakova, 50000

Ordinanca Radiologjike eshte ne sherbim 24 ore, gjendet 10metra afer Spitalit Regjional te Gjakovës.

European Clinic Lab European Clinic Lab
Mic Sokoli 21, Washington P.n
Gjakova, 50000

Analiza ne lëmin e biokimisë,hematologjisë,endokrinologjisë,onkologjisë,seriologjis etj, ku çdo gjë kryhet mbrenda ditës.

Poliklinika Kujdesi Poliklinika Kujdesi
Skenderbeu 112
Gjakova, 50000

Gastroenterologji Kardiologji Gjinekologji Pediatri Neurologji Fiziatri Mjekesi familjare Sherb infermierike Barnatore Perballe stacionit policor Gjakove

MIM Spitali MIM Spitali
Magjistralja Gjakove - Prizren Kilometri 2
Gjakova, 50000

• Trajtimi i Prostates me LASER GreenLight XP • Thyerja e gurëve në veshka me Endoskopi StoneLight LASER • ESWL - Thyerje te gurëve me valë elektromagnetike