Dentalgia

Dr. Albert Parashumti & Dr. Arijeta Parashumti

Ordinanca stomatologjike Dentalgia feston 20 vjet!

[05/24/15]   Urime, urime! Ordinanca stomatologjike Dentalgia hap faqen zyrtare në facebook.
Këtu do të postohen të gjitha ofertat dhe shpërblimet për klientët tonë të rregullt. Për festimin e faqes në facebook, Dentalgia ofron 20% zbritje në të gjitha produktet për 20 personat e parë që vizitojnë ordinancën. Dr. Alberti dhe Dr. Arijeta mirëpresin vizitën tuaj!

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Bardhyl Çaushi 110/1
Gjakova
50000

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:00
Tuesday 09:00 - 19:00
Wednesday 09:00 - 19:00
Thursday 09:00 - 19:00
Friday 09:00 - 19:00
Saturday 09:00 - 14:00
Other Doctors in Gjakova (show all)
Mikrolab- Dr. Aferdita Bicurri Mikrolab- Dr. Aferdita Bicurri
Rruga "Dëshmorët E Lirisë"
Gjakova, 50000

Laboratori Mikrobiologjik - Gjakove

Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji Ordinanca "ENT MED" Otorinolaringologji
Marije Shllaku 21
Gjakova, 50000

Ordinanca per veshë,hundë dhe fyt "ENT MED" Doktor specialist: Ilir T. Efendija Gjakove / Kosove 50000 Rruga: Marije Shllaku 21 044-122-442 , 049-122-442

Ordinanca stomatologjike "fortesa" Ordinanca stomatologjike "fortesa"
Vellezerit Frasheri
Gjakova, 50000

Dr.Halil Rexha dhe Dr.Fortesa Rexha Roka

PROF.DR.TALAT PALLASKA PROF.DR.TALAT PALLASKA
Rr.Bujar Roka
Gjakova, KOSOVE

Talat Pallaska, (lindur më 1930 në Gjakovë-vdiç ne Prishtine,me 25.05.2011, Kosovë) i specializuar për sëmundjet e veshëve, hundës dhe fytit.