Poliklinika Kujdesi

Gastroenterologji Kardiologji Gjinekologji Pediatri Neurologji Fiziatri Mjekesi familjare Sherb infermierike Barnatore Perballe stacionit policor Gjakove

Urime festen

Darka e fundvitit -Poliklinika “Kujdesi”

“DIABETI BRENGË PER ÇDO FAMILJE”

Diabeti është një sëmundje kronike që në shumicën e rasteve diagnostikohet vonë, kur edhe kanë filluar komplikimet kronike.

Diagnostikimi me kohë dhe fillimi me kohë i trajtimit parandalon dhe mund të prolongojë shfaqjen e komplikimeve të diabetit.

Për nder të ditës botërore të diabetit në poliklinikën tonë tek
Dr.Rozafa Olloni Nikaj-interniste-endokrinologe
mund të bëni kontrollë mjekësore me një zbritje prej 50 % me dt. 17. nëntor 2018.

[10/31/18]   NËNTORI- muaji i ndergjegjesimit per diabetin.
Kete vit tema e kampanjes” DIABETI SHQETËSIM PËR GJITHË FAMILJEN”

-NDERGJEGJËSOHU EDHE TI!

Ne Polikliniken Kujdesi tashme mund te beni vizita dhe kontrolle per diabetin nga mjeku

Endokrinolog-Dr.Rozafa Olloni -Nikaj

[09/10/18]   Ju njoftojmë se nga dt.15.09.2018 (e shtunë) në Poliklinikën tonë fillon punën
dr.Rozafa Olloni-Nikaj
endokrinologe-diabetologe.

Informatat dhe terminet ne tel:
Mob 044-618-618
049-486-100

Ju mirëpresim

Te gjithe besimtareve katolik urime Pashket

Darka e fund vitit 2017
Gezuar

[11/28/17]   Urime 28 Nëntorin

Ju njoftojmë se nga dt.09.09.2017 (e shtunë) në Poliklinikën tonë fillon punën dr.Erkan Krasniqi internist-hematolog .
Informatat dhe terminet ne tel:
Mob 044-618-618
049-486-100

Ju mirëpresim

Poliklinika "Kujdesi" ju uron te gjithe besimtareve katolik festen e Pashkeve,
per shume mote.

Darka e fundvitit 2016 -stafi Poliklinika dhe Barnatore"Kujdesi"

Poliklinika Kujdesi

's cover photo

Poliklinika Kujdesi

m.youtube.com

Orhidea Zeqiraj Krasniqi - Do të bëhem mjeke si Donika

https://m.youtube.com/watch?v=4n3Cmlb2zqs

Dedikuar Dr. Donika Kerleshi (mjeke e Orhideas që nga dita e lindjes)

Ne Polikliniken "Kujdesi" së shpejti fillojmë të ofrojmë shërbimet nga
-lëmia e Hematologjisë me Profesorin e mirënjohur Dr.Ahmet Brovina si dhe
-lëmia e Reumatologjise
me Dr.Arian Brovina

Informatat ne tel:
mobil:044-618-618
Fiks:0390-327-985

Ju mirëpresim

Edhe ne muajin Mars vazhdojme me Risi ne Polikliniken Kujdesi si dhe Barnatoren Kujdesi me oferta per pensionistet dhe femijet.
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet poashtu
ofrojme zbritje 5% per te porsalindurit dhe femijet deri ne moshen 10 vjeq.
Kjo nuk eshte e tera - Ne Polikliniken Kujdesi
Per Pensionistet bejme falas keto sherbime
1. matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.keshillime mjekesore etj
Cdo dite ne mengjes prej ores 8-10

Ne Polikliniken tone kujdesemi per te gjithe por per te moshuarit dhe femijet ne veqanti.

Edhe ne muajin janar vazdhdojme ne Polikliniken Kujdesi si dhe Barnatoren Kujdesi me oferta te sherbimeve falas per pensionistet dhe femijet

Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet

Kjo nuk eshte e tera - Ne Polikliniken Kujdesi
Per Pensionistet bejme falas kets sherbime
1. matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.keshillime mjekesore etj

Cdo dite ne mengjes prej ores 8-10
Ne muajin janar
Per bebet dhe femijet bejme falas
1.Keshillime per te porsalindurit
2.Vizite kontrolluese te bebeve dhe femijeve etj.
Cdo dite prej ores 16-18

NePolikliniken tone kujdesemi per te gjithe por per femijet dhe te moshuarit ne veqanti

Ju urojme festat e fundvitit

[12/11/15]   Ne muajin dhjetor ne "Polikliniken Kujdesi" dhe Barnatoren tone kemi filluar me keto risi:
Ne Barnatoren Kujdesi per te gjithe pensionistet ofrojme zbritje prej 5% ne te gjitha produktet.
Kjo nuk eshte e tera:
Ne "Polikliniken Kujdesi" cdo dite ne mengjes prej ores 08-10
per pensionistet bejme falas keto sherbime:
1.matjen e tensionit te gjakut
2.matjen e sheqerit
3.matjen e yndyres
4.keshillime mjekesore etj.
Poashtu me Dr.Donika Pasha Kerleshi
cdo dite prej ores 16-18
per bebet dhe femijet bejme falas
1.keshillime per te porsalindurit
2.vizite kontrolluese te bebeve dhe femijeve etj.
Ne Polikliniken dhe Barnatoren tone kujdesemi per te gjithe,por per femijet dhe te moshuarit ne vecanti.
Ju mirepresim.

Mobile Uploads

Mobile Uploads

[10/05/15]   Në Polikliniken tonë së shpejti do të fillojmë edhe me shërbimet e pediatrisë me
Dr.Donika Pasha Kërleshi

[09/24/15]   Urime Kurban Bajramin

Sot me dt.25 Qershor 2015 (e enjte)
fillon punen Poliklinika "Kujdesi"
Orari punes prej 08-20
Kontaktet dhe info
ne tel:0390 327 985
mobil; 044 618 618
Faleminderit Ju mirepresim

Photos from Poliklinika Kujdesi's post

Te Henen me dt.08.06.2015 fillon punen
Barnatorja prane Poliklinikes

[06/06/15]   Se shpejti pritet hapja

Mobile Uploads

Photos from Poliklinika Kujdesi's post

's cover photo

Profile Pictures

Profile Pictures

Poliklinika Kujdesi

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Skenderbeu 112
Gjakova
50000
Other Hospitals in Gjakova (show all)
Ordinanca Radiologjike "Rentgeni" Ordinanca Radiologjike "Rentgeni"
Rruga Kasim Uka, 10m Afer Spitalit Te Gjakovës
Gjakova, 50000

Ordinanca Radiologjike eshte ne sherbim 24 ore, gjendet 10metra afer Spitalit Regjional te Gjakovës.

Oculus Optika Gojani Oculus Optika Gojani
Nëna Tereze
Gjakova, 50000

Dr.Spec Vjollca I. Gojani - Oftalmologe Ordinanca e syrit

European Clinic Lab European Clinic Lab
Mic Sokoli 21, Washington P.n
Gjakova, 50000

Analiza ne lëmin e biokimisë,hematologjisë,endokrinologjisë,onkologjisë,seriologjis etj, ku çdo gjë kryhet mbrenda ditës.

Dafota Dent Dafota Dent
Sadik Stavileci
Gjakova, 50000

Faqja zyrtare DafotaDent. Ordinanca filloj punën ne vitin 1986 duke u bërë ordinanca e parë private ne Gjakovë në krye me Dr.Spec. Nafi Dafota.

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa" Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"
Vellezerit Frasheri
Gjakova, 50000

MIM Spitali MIM Spitali
Magjistralja Gjakove - Prizren Kilometri 2
Gjakova, 50000

• Trajtimi i Prostates me LASER GreenLight XP • Thyerja e gurëve në veshka me Endoskopi StoneLight LASER • ESWL - Thyerje te gurëve me valë elektromagnetike

European Clinic Kosova European Clinic Kosova
Mic Sokoli
Gjakova, 50000

Spitali special per gjinekologji dhe obstetrike,mundesohen operime me LAPRASCOPY, HYSTEROSCOPY, LINDJE NORMALE dhe LINDJE ME OPERIM .