Barnatore Metifarm Kacanik

SINQERITET NE PUNE , CMIME TE ARSYESHME , NDIHME NE QDO KOHE ,

1.2

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Perseri ne treg

Kafe per dobesim ....

Perball Emergjences

Kafe per dobesim ....

[01/07/16]   BEJME MATJEN E SHTYPJES SE GJAKUT DHE SHEQERIT FALAS !!!

Photos from Barnatore Metifarm Kacanik's post

[03/07/15]   URIME 7 MARSI GJITHE PUNTOREVE TE ARSIMIT ,,,,JEMI MIRENJOHES PER PUNEN E PALODHSHME QE KENI BERE GJATE KETYRE DEKADAVE ....

Barnatore Metifarm Kacanik

Barnatore Metifarm Kacanik

SINQERITET NE PUNE . CMIME TE ARSYESHME , NDIHME NE QDO KOHE

Barnatore Metifarm Kacanik

Want your business to be the top-listed Clinic in Kacanik?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


EMIN DURAKU
Kacanik
71000

Opening Hours

Monday 08:00 - 00:00
Tuesday 08:00 - 00:00
Wednesday 08:00 - 00:00
Thursday 08:00 - 00:00
Friday 08:00 - 00:00
Saturday 08:00 - 00:00
Sunday 08:00 - 00:00
Other Pharmacies / Drugstores in Kacanik (show all)
Barnatore Rigoni - Kaçanik Barnatore Rigoni - Kaçanik
Ismail Raka
Kacanik, 71000

Për shërbim,për cilësi, jemi numër një.