Art Dent

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Mbushje me kompozit

Photos from Art Dent's post

Art Dent

Mbushje me kompozit e dhembit te thyer

Heqja e urave te vjetra, rindertimi i dhembeve dhe vendosja e ures se re metal porcelan

Photos from Art Dent's post

[08/26/16]   Ju njoftojme se deri me daten 05.09.2016 jemi me pushime, nuk punojme. Ju falenderojme per mirkuptimin.

Smile :)

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Buzeqeshje perseri :)

Photos from Art Dent's post

Pastrim i dhembeve... Parandaloni prishjet e dhembeve nga gurezat

Photos from Art Dent's post

's cover photo

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

2 dhembet e pare te rregulluar me zirkon

6 dhembet e pare lart, metal porcelan

Photos from Art Dent's post

Ure totale lart, metal porcelan .

Photos from Art Dent's post

1 dhurate e bukur per ne

Disa nga punimet tona estetike

Dite e bukur edukative me femijet e kopshtit :) :)

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Mbushje e dhembeve frontal (fasete kompoziti)

Mobile Uploads

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

Photos from Art Dent's post

's cover photo

Art Dent

Want your business to be the top-listed Clinic in Kacanik?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rr. " Emin Duraku " , Ura E Rakocit
Kacanik
71000
Other Kacanik clinics (show all)
Barnatore Rigoni - Kaçanik Barnatore Rigoni - Kaçanik
Ismail Raka
Kacanik, 71000

Për shërbim,për cilësi, jemi numër një.

Barnatore Metifarm Kacanik Barnatore Metifarm Kacanik
EMIN DURAKU
Kacanik, 71000

SINQERITET NE PUNE , CMIME TE ARSYESHME , NDIHME NE QDO KOHE ,