Brecalia Commerce

[07/05/16]   "BRECALIA COMMERCE" ju uron festën e Fiter Bajramit ju dhe familjeve tuaja, me shpresën që Zoti tju pranoftë agjërimin gjatë këtij muaj të Shenjtë dhe ju sjellt begati, shëndet dhe lumturi ne jetët tuaja!

's cover photo

Timeline Photos

's cover photo

Want your business to be the top-listed Clinic in Kosovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


RR.Lordi Bajron
Kosovo
38000

Opening Hours

Monday 07:00 - 20:30
Tuesday 07:00 - 20:30
Wednesday 07:00 - 20:30
Thursday 07:00 - 20:30
Friday 07:00 - 20:30
Saturday 07:00 - 20:30
Sunday 07:00 - 20:30
Other Pharmacies / Drugstores in Kosovo (show all)
Lilly Pharmacy-3 Strpce Lilly Pharmacy-3 Strpce
Strpce
Kosovo