EMO

EMO

#EveryMomentOn

Kompania “EMO” L.L.C. është importues dhe distributor gjeneral për ora, bizhuteri dhe syze të shumë brendeve me renome botërore për Kosovë.

Me fat ju qoftë Bajrami, paqi shëndet, gëzim dhe dashuri!

#bajram #fat #shendet #gezim #dashuri

ZBRITJE E MADHE ONLINE!
Blej online gjatë ditës së parë të Bajramit të gjitha produktet gjys për gjys më lirë!
Nxito, oferta fillon nga ora 00:00 dhe vlen vetëm për datën 04.06.2019.

www.emoshops.com
Për aplikacionet Android dhe IOS kërkoni: emoshops

#zbritje #zbritjeemadhe #gjyspergjys #gjyspergjysmelire #online #blejonline #onlineshop #oferte #android #ios

Ora është aksesor i rëndësihëm në dukjen e një mashkulli, zgjedhni orën sipas stilit tuaj duke përfituar nga kampanja me 30% ZBRITJE. Ju mirëpresim!

Zgjedhni orën tuaj të preferuar për Bajram duke përfituar 30% ZBRITJE! Ju mirëpresim!

#bajram #zbritje #ore #danielwellington #marcjacobs #michaelkors #esprit

Ky Bajram do të jetë bajrami juaj me fat, EMO vjen me 30% ZBRITJE në të gjitha produktet! Ju mirëpresim

#zbritje #bajram #fat

EMO nga tash ju uron 1 Qershorin Ditën e Fëmijëve!

#ditaefemijeve #1qershori #urime

Just Cavalli

Orë apo aksesorë, e pse jo të dyja? Orët dhe aksesorët me dizajne unike nga koleksioni më i ri i brendit të njohur Italian Just Cavalli, vetëm në EMO!

#JustCavalliWatch #JustCavalli #JustInTime #ItalianBrand #FashionWatch #WatchForHer #WatchForHim #BoldWatch #JCYoung #ore #aksesore

Tani EMO është në gadishmëri t'ju shërbejë juve me një gamë të gjërë të produkteve në lokacionin e ri në Grand Store Prishtinë, në katin e parë pranë butikut Charlie. Ju mirëpresim!

#grandstore #pikaere #charlie #prishtine #lokacioniiri #ore #syze #aksesore #kuleta #bizhuteri

The top 8 most expensive watches ever sold at auctions or by retail. Rolex’s entry is the Pail Newman’s personal Daytona, that fetched $17.75M in Phillips auction back in 2017. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀

So you think you have what it takes. Why don’t you show us? #MIBInternational #PoliceLifestyle

EMO

Orëtar i Kosovës
Superbrands Kosovo 2018

#EveryMomentOn

Ok spring colors, now let's get in formation. #GUESSWatches⁣
•⁣
#GUESS #wristcandy #watchoftheday #womw #watchfam #instawatch⁣

JC World brings you to another dimension!

#JustCavalliwatch #JustCavalli #JustInTime #italianbrand #fashion #fashionwatch #watchforher #diamonds #silver #snakewatch

Forward-looking style: step up your tailoring for Spring/Summer 2019. Directed by Fabien Baron #TheNextBOSS

Ice cream cravings are not to be taken lightly. (Photo via @ax___elle) #DanielWellington

Tick-Tock, it’s #Tuesday!

Discover more through the #LinkInBio
#JCBoys #watches #JustCavalli

#GuessEyewear - for a summer in style !! 😎 (Via @guess)

#love @guess #eyewear by #Marcolin

Klient të nderuar, ju njoftojmë se web faqja emoshops.com është duke u rindërtuar dhe së shpejti do të jetë në shërbimin tuaj me llojllojshmëri dhe gamë të lartë të produkteve si: orë, syze, bizhuteri dhe kuleta. Ju do te keni mundësinë të përzgjedhni artikujt edhe nga paisjet e juaj të menqur me aplikacionin e ri për IOS dhe Android. Gjithnjë afër Jush!

#seshpejti #web #webfaqe #onlineshop #rindertim #ore #syze #bizhuteri #kuleta #android #ios #aplikacion #application #apps

OFERTË QË NUK BON ME E HUQ!

Merr një produkt fito tjetrin FALAS!

Për MEGA MAJ FEST në dyqanin e EMO, vetëm në Albi Mall nga data 18 deri 19 Maj, do të jemi te hapur deri në ora 00:00.

Ju mirëpresim!

#megamajfest #albimall #falas #merrnjefitonje #fito

Hapet sonte pika e re e EMO në Grandstore In Prishtina e 6-ta me radhë, falë Juve klient besnik dhe të dashur. Ju mirëpresim!

#hapet #hapje #grandstore #prishtine #gjashte #klientbesnik

Me dizajne, trende dhe ngjyra më të reja vjen koleksioni i ri i orëve dhe bizhuterive ESPRIT!

Mos harroni, nga çdo blerje 30% e vlerës do t'i dhurohet Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit.

#dizajn #trend #ngjyra #ore #bizhuteri #jetimateballkanit #dhurate

Në eventin #ActionNight që do të organizohet me datën 16 Maj në Cineplexx Kosovo, EMO dhuron🎁 4 kuleta #POLICE, shihemi në kinema!

#actionnight #event #dhurate #kuleta #police

Kontribo edhe ti!
Blej një produkt në dyqanet e EMO dhe dhuro 30% të shumës për Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit.

#kontribo #dhuro #dhurate #jetimat

Happy Mother's Day ❤


#Mothersday #SantaBarbaraPolo

It's never too much, it's always perfect
.
.
.
.
#JustCavalliWatch #JustCavalli #JustInTime #ItalianBrand #FashionWatch #WatchForHer #WatchForHim #BoldWatch #JCLogo

Taking the Classic Petite Melrose for a spin. Get yours at emoshops.com or in one of our stores. #DanielWellington

Duke gëzuar veten me një orë të bukur gëzoni edhe jetimat! 30% e vlerës nga çdo blerje i dedikohet jetimave të ballkanit!

#ore #gezoni #jetimat #kontribo

Urime ditën e Evropës!

#ditaeevropes #europeday #happeuropeday

Të sjellim lumturi jetimave në këto ditët e shenjtë të Ramazanit duke kontribuar me 30% nga shuma e produkteve që blejmë në dyqanet e EMO!

#sjellimlumturi #jetimateballkanit #kontribut #dhurate

Në bashkëpunim me hoxhë Halil Kastrati, për muajin e shenjtë të Ramazanit, të gjitha blerjet që bëhen në dyqanet e EMO, 30% e vlerës do të dhurohen për Shoqata Bëmirëse Jetimat e Ballkanit.

#ramazan #halilkastrati #jetimateballkanit #dhurate #dhuroni #lumturi #tesjellimlumturi #tegezojme

Të gjithë besimtarëve musliman ju urojmë muajin e shenjtë të Ramazanit!

#urime #ramazan #muajiishenjte

Ejani së bashku të sjellim lumturi për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Së shpjeti me një kampanjë të veçantë për muajin e Ramazanit!

#lumturi #miresi #ramazan #kampanje #lumturi

New... Just Cavalli ❤️

#cavalli #cavalliclub #justcavalli #womenstyle #fashion #like #love #live #life #gift #new #newcollection #sexy #time #insta #instagram #instagood #likeforlikes #followme✌ #follow4like #instawatches

IuteCredit Kosova

Blej n'EMO me këste me #iutecredit 👌

Syze 🕶 Orë⌚️ dhe aksesorë të ndryshëm💍

⏱ Aprovim në 10 minuta
📌 Vetëm me letërnjoftim
👉 #QATUPËRQATU

Urime 1 Maji!

Mos të mbetet asnjë orë pa punuar në ditën e punëtorëve!

Sjellni orët me bateri të kryer tek ne për 1 Maj, ne do ta ndërojmë baterinë falas për ju.

Ju urojmë ditën ndërkombëtare të punëtorëve.

#1maji #ditaepunetoreve #bateri #nderimiibaterise #falas

New... @justcavalli_official 💛


#cavalli #cavalliclub #justcavalli #womenstyle #style #fashion #sexy #like #love #live #gift #best #womensfashion #likeforlikes #instagram #instalike #instadaily #instafashion #dubai #paris #london #milano

New... @justcavalli_official 💛


#cavalli #cavalliclub #justcavalli #womenstyle #style #fashion #sexy #like #love #live #gift #best #womensfashion #likeforlikes #instagram #instalike #instadaily #instafashion #dubai #paris #london #milano

Nisjani verës me luks duke perzgjedhur syze te brendeve luksoze në të gjitha dyqanet e EMO.
---------- Dhe mos harroni se kto i merrni me 50% ZBRITJE! ----------

#luks #dsquared #giorgioarmani #gucci #montblanc #syze #brende

PA PRIT E PA KUJTU NË EMO ZBRITJA KA FILLU!
Çka po pret, eja shpejt e shpejt se kanë mbetur vetëm edhe disa ditë deri në përfundim të kampanjës së madhe në dyqanet e EMO.

#papritepakujtu #zbritje #shpejt #kampanje #ore #syze

We're looking for new business partners.

#Sbpolo #Polo #Watches #inhorgenta #inhorgenta2019

Great baes bling alike #GUESSWatches 📸@camillekaftan#GUESS #WatchWardrobe #wristcandy #watchoftheday

Some accessories can add sophistication to any outfit–just ask @jenniferqvarforth, who's wearing her impeccably-crafted #GANT watch

Classic timepieces for him and for her. It’s amazing how one little thing can completely elevate an outfit! #GANT

PO VJEN PO VJEN NË GRAND STORE EMO PO VJEN!
Së shpejti EMO vjen edhe me një pikë në qendrën tregtare Grand Store në Prishtinë.

#povjenpovjen #grandstore #seshpejti #qendertregtare #prishtine #risi

Ready...Set...Go! Seiko's #SSB321 is equipped with a chronograph that measures up to 12 hours at 1/5 second increments — an essential timepiece that combines functionality with style.

Want your business to be the top-listed Clinic in Kosovo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Just Cavalli
Urime 1 Maji!

Location

Category

Telephone

Address


Adem Jashari
Kosovo
20000
Other Kosovo clinics (show all)
Kiropraktik & Masazher Ferid Nahi Kiropraktik & Masazher Ferid Nahi
Aleksander Moisiu Gjakovë
Kosovo, 50000

Ordinaca për Terapi Kiropraktik & Masazh ADVENT Specailist i Kiropraktikes Ferid Nahi Nr: Kontaktues 045 581 375 044 302 500 Bujar Roka. Gjakovë

Brecalia Commerce Brecalia Commerce
RR.Lordi Bajron
Kosovo, 38000

Lilly Pharmacy-3 Strpce Lilly Pharmacy-3 Strpce
Strpce
Kosovo

Labident Dental Clinic Labident Dental Clinic
Bill Clinton 176 Peje
Kosovo, PEJE

Dr.Rifat Elshani & Dr.Korab Elshani

N.n.t Tovërlani Trans N.n.t Tovërlani Trans
Podujev
Kosovo