03/05/2026
Beste mensen,
Hopelijk gaat alles goed met jullie. Hier gaat het prima. We hebben lekker genoten van het zonnige weer. Vandaag is het weer minder en dan is wat tijd voor een beetje computer werk. Dat moet ook gebeuren.
De wekelijkse lessen zijn nog volop bezig. De informatie vind je op volgende link:
https://www.lucleyten.be/wekelijkse-lessen/.
Zaterdag 23 mei breng ik een dag TAO Yin. We gaan samen door de set van bewegingen. Voor mensen die voldoen aan de voorwaarden is er mogelijkheid om te certificeren. Meer informatie over de voorwaarden kan je bij mij verkrijgen. Meer informatie over de workshop vind je op volgende webpagina:
https://www.lucleyten.be/workshop-tao-yin/.
Zaterdag 6 juni breng ik de Primordial Chi Kung of de Wu Ji Gong. Dit is een vorm met eenvoudige bewegingen waarin we verbinding maken vanuit de diepte in ons zelf, de microkosmos, met je omgeving, de natuur, de aarde, de planeten, het universum, de macrokosmos. Meer informatie over de workshop vind je op volgende webpagina:
https://www.lucleyten.be/workshop-primordial-chi-kung/.
Van woensdag 22 juli tot en met zondag 26 juli is er de jaarlijkse TAO Teacher Training of TAO kennismaking training. We gaan samen door de basis van het Healing TAO. We doen warming-ups, Chi Zelf Massage, Innerlijke glimlach meditaties, de helende geluiden, de kringloop, Iron Shirt Chi Kung. Mensen die voldoen aan de voorwaarden kunnen certificeren naar Associate Instructor of kunnen upgraden naar Certified Instructor. Meer informatie over de workshop vind je op volgende webpagina:
https://www.lucleyten.be/workshop-tao-instructor-training/ .
In september beginnen we terug met de basiselementen van het Healing TAO. En de Tai Chi 24 vorm komt er ook weer aan.
Daarnaast is er natuurlijk nog het Meridiaan Chi Kung en de Chi Nei Tsang. Neem gerust een kijkje op mijn website voor heel het programma te zien.
Heb je vragen of opmerkingen? Laat het me weten.
hartelijke groet,
Luc
Orgaan Massage – Shiatsu – Persoonlijke Begeleiding – Bewustzijn – Vreugde – Kracht – Vitaliteit – Bewust Bewegen