24/03/2026
UNIEKE YOGATRAININGEN MET HEINZ GRILL
Tijdens het weekend van 6 en 7 juni 2026 worden 2 yogatrainingen aangeboden met Heinz Grill te Beernem.
THEMA: Leer de eigen bewustzijnsactiviteit kennen en de oefeningen inhoudelijk vormgeven.
- Zaterdag 6 juni 2026 van 9u30 tot 12u
- Zondag 7 juni 2026 van 9u30 tot 12u
Tijdens deze training(en) leer je de diverse yogahoudingen goed gedifferentieerd vormgeven en leer je hoe je het bewustzijn met het denken, het voelen en het willen concreet kan activeren en ontwikkelen in de yogapraktijk. Het actief vormgeven van het lichaam en een geordende bewustzijnsactiviteit leiden namelijk tot een energetische opbouw en meer vrijheid in het bewustzijn. Het leidt ook tot psychische sterkte en stabiliteit en het bevordert de algehele gezondheid en de immuniteit.
HEINZ GRILL is internationaal yogadocent en expert inzake yoga. Als grondlegger van de zogenaamde 'nieuwe yogawil' schreef hij tal van yogaboeken. Hij ontwikkelde verruimende gedachten voor een yogapraktijk die aan de hedendaagse noden inzake zelfontwikkeling voldoen. Zijn lessen zijn voor iedere yogabeoefenaar verrijkend, om het even welke yogastijl er normaal gezien beoefend wordt. De nieuwe yogawil is niet zozeer te begrijpen als een nieuwe yogastijl. Hij begrip duidt meer op de innerlijke bewegingsrichting of het actiever in relatie treden met de houdingen. Hierbij staat het inhoudelijk vanuit concrete gedachten leren vormgeven van de yogabewegingen centraal. De oefenwijze versterkt het relatievermogen in het sociale leven en tegelijkertijd wordt een eigen centrum ontwikkeld.
Meer info: https://www.activiteiten-heinzgrill.be/yogatrainingen/
VOORDRACHT omtrent gezondheid.
Naast de yogatrainingen is er op zaterdagnamiddag 6 juni 2026 ook een voordracht met Heinz Grill omtrent praktische mogelijkheden om de gezondheid te bevorderen.
Hoe werken gefundeerde relaties en de eigen bewustzijnsactiviteit op de gezondheid?
Meer info: https://www.activiteiten-heinzgrill.be/voordrachten/