04/01/2026
✨ Het is bijna zover… ✨
Met veel enthousiasme en een tikkeltje gezonde spanning kondig ik aan dat mijn boek “Helende tranen bij de therapeut” vanaf 26 januari 2026 verkrijgbaar is.
Het is een boek over kwetsbaarheid, verbondenheid en de zachte kracht die ontstaat wanneer cliënt en hulpverlener elkaar écht ontmoeten. Een boek dat liefde ademt — liefde voor de mens, voor het proces, voor de heling die in stilte én in woorden groeit.
Als gebaar van verbondenheid, en wie weet ook richting 💞Valentijn💞, is het een mooi cadeau om te geven én te ontvangen:
voor je partner, een lieve collega, een vriend(in)… of gewoon voor jezelf.
Want dit boek is er voor iedereen die geraakt wil worden.
♥️ Een klein boek met een groot hart.
En… de PRE-SALE is nu gestart!
Je kan het boek op drie manieren reserveren:
1. Persoonlijk bij mij — stuur gerust een privéberichtje, dan bekijken we samen wat praktisch haalbaar is rond betaling en bezorging.
2. Via het boekencafé van uitgeverij Best in Books — zij zorgen voor levering aan huis (tegen een kleine verzendingskost).
👉 https://boeken.cafe/boek/helende-tranen-bij-de-therapeut-anneke-pipeleers/
3. In jouw favoriete boekhandel.
Ik kan niet wachten om het met jullie te delen! 🍀
En als het resoneert: voel je vrij om dit bericht te delen. 🙏🏼