24/07/2025
🧠✨ Wist je dat...?
Wij als team niet alleen houden van mooie brillen, maar ook van inspiratie, knowhow, en samen groeien in ons vak?
In de optiekwereld staan de ontwikkelingen nooit stil, en wij dus ook niet! 👓
Als team vinden we het superbelangrijk om op de hoogte te blijven van de nieuwste innovaties, trends en technieken. Niet alleen om onze klanten het allerbeste advies te kunnen geven, maar ook omdat we er écht enthousiast van worden.
Zo volgden we onlangs een inspirerend event van HOYA, waar we alles leerden over de nieuwste generatie glazen en slimme oplossingen voor elk zicht. Ook Theo Eyewear nam ons mee in hun wereld vol lef, kleur en creativiteit, het merk dat niet bang is om buiten de lijntjes te kleuren (en dat past wel bij ons 😉).
En alsof dat nog niet genoeg is, kijken we nu al uit naar september, want dan… gaan we met het hele team naar Kopenhagen! 🇩🇰
Daar bezoeken we de fabriek van het Deense topmerk Ørgreen Optics, bekend om hun minimalistische design, lichtgewicht materialen en onberispelijke afwerking.
Een unieke kans om met eigen ogen te zien hoe deze briljant ontworpen monturen tot leven komen.
📸 Uiteraard nemen we jullie dan graag mee achter de schermen! Dus houd onze socials in de gaten voor een exclusief kijkje in deze Scandinavische designwereld!