Namaste-yoga by An Lamberechts

Namaste-yoga by An Lamberechts Yoga, breathwork, aromatherapie, back to nature, hormoonyoga. Groepslessen, workshops, indiviuele sessie, retreats. Kinderen en volwassenen.

Dit alles met zachtheid en liefde

16/01/2026

WATCH TILL THE END!
Wil je graag met korting inschrijven voor het komende yoga-crea-kruidenkampje van de paasvakantie(7-10 april)?
Bekijk dan dit filmpje!
Stuur een mail naar namasteyogadeurne@gmail.com

Liefs,
An

13/01/2026

Twee vrouwen (Hanna van en An van ) vol goesting hebben elkaar gevonden op een terraske in Deurne en sindsdien groeit en bloeit er iets heel moois dat wij met jullie willen delen!



De Volle Vrouwen dagretreat is een dag voor vrouwen van alle maten, gewichten en leeftijden. Het enige wat je nodig hebt is de bereidheid om ontmoet te worden zoals je nu bent en het verlangen om (verder) te ontdekken wat vrouw-zijn zonder moetjes en maskers op dit moment voor jou betekent.
Want vrouw-zijn is veel. Er is een overlapping met mens-zijn, en toch is vrouw-zijn nog iets bijzonder. We ontmoeten elkaar écht, zonder censuur. Dat op zich lucht op en ontspant, een wellness voor de ziel.

Wat kan je verwachten?

❤️De film "Smoke, sauna sisterhood" die je ziel zal raken.
❤️Vrouwencirkel gegeven door ervaren cyclushoedster Hanna
❤️Een weldadige lunch met soep die je vrouwenhart zal verwarmen
❤️Workshop kruiden- en aromatherapie om je cyclus gezond te houden/maken
❤️Een nourishing sessie Feminine balance flow
❤️7 uur puur genieten dus!

Wij kijken er zo naar uit om jullie te mogen ontvangen!

Liefs,
An en Hanna

Inschrijven via https://www.namaste-yoga.be/workshops

08/01/2026
La vita e bella.ROOT TO RISE RETREAT 23-30 mei 2026Nog tot 31/1 100 euro korting!Wees welkom 🤗
07/01/2026

La vita e bella.
ROOT TO RISE RETREAT
23-30 mei 2026
Nog tot 31/1 100 euro korting!
Wees welkom 🤗

07/01/2026

Naar jaarlijkse traditie organiseer ik, voor de vierde keer, een zonnige retreat die doorgaat op 1 van de mooiste plekken van Italië (naar mijn bescheiden mening dan toch).
Tussen 23 mei en 30 mei (mijn verjaardag!) kan je genieten van zon, zee, natuur, yoga, lekker eten, workshops, rust, verbinding en dit alles in een kleine groep van 5-10 personen.

Deze retreat heet “Root to rise”. Tijdens deze week gaan we terug naar onze roots, naar wie we “echt” zijn door te connecteren met de aarde en de natuur. Als je volledig in je eigen kracht staat hebben de zaken die rondom jou gebeuren geen invloed op je en kan je, ongeacht wat er rondom jou gebeurt, blijven groeien en bloeien, net zoals een boom: de seizoenen komen en gaan, de bladeren veranderen van kleur en worden losgelaten, om in de lente opnieuw te groeien. Dat kan allemaal dankzij de stevige wortels die zorgen voor een goede fundering.

Welke activiteiten mag je verwachten:
Elke ochtend en avond yoga (yin, vinyasa, hatha) en of een workshop (breathwork, aromatherapie, somatic movement, meditatie, Yoga Nidra, yoga dans,...)
Minstens twee uitstappen naar de zee, de bergen of een snoezig dorpje.
Veel tijd om te rusten,te zwemmen, te lezen of een dutje te doen in 1 van de hangmatten op het prachtige domein waar wij als enige groep aanwezig zijn.
Smullen van heerlijke vegetarische gerechten waar je duimen en vingers bij zal aflikken!
Verwelkomings- en kampvuur ceremonie.
Veel tijd om het snoezige dorpje (op wandelafstand) te bewonderen en er een ijsje te gaan eten of een espresso te nuttigen.

Om zo terug opgeladen en en dichter bij jezelf terug te keren.

En voor de snelle beslissers is er nu een mooie korting van 100 euro, nog tot 30/1.

Meer info en prijzen vind je op de website www.namaste-yoga.be

Inschrijven kan via mail namasteyogadeurne@gmail.com of 0485086865

Liefs,
An

06/01/2026

OUDERKINDYOGA XL
Hier kijk ik extra hard naar uit!
Omdat de vorige edities meteen uitverkocht waren en zooooooooooo plezant waren, geef ik, op vraag van vele enthousiaste mama’s en kindjes, een hele lange sessie!
Op zondag 18/1 kan je van 13u30-16u30 genieten met zoon of dochter, mete/petekindje, buurjongen of …..?
Wat mag je verwachten?

*Kinderyoga
*Massage bij elkaar (zaaalig)
*Genieten van heerlijke aromatherapie (op maat van een kind, wist je dat dat andere dosissen zijn dan in de winkel?!)
*Mantrazingen
*Soundhealing for kids (en nadien zelf proberen, uiteraard!)
*En we maken samen iets om het nieuwe jaar in te luiden (ik verklap nog lekker niets)

Tussendoor is er een gezonde gezonde snack en thee.

Klink dat als muziek in de oren? Reserveer dan snel via link in Bio 🙂

Tot dan!
Liefs,
An

05/01/2026

NU ZATERDAG 10 JANUARI EXTRA LANGE OCHTENDLES

Omdat er zoveel vraag is om terug een ochtendles te geven, organiseer ik komende zaterdag een zalige Vinyasa2yin les zodat we allemaal het jaar fris en gezond kunnen starten. Nadien is er een lekker tasje thee om even bij te praten (dat is na elke les trouwnes zo!)
Vinyasa2yin combineert zowel energizing, flowende vinyasa yoga met de complete rust van yin yoga. Het beste van de twee werelden, yin en yang, dag en nacht.
Je kan tevens genieten van heerlijke bijpassende aroma's en de zalige, rustgevende klanken van mijn soundhealing instrumenten.
Ik kijk er alvast enorm naar uit, jij ook?

WORKSHOP VOORJAAR 2026
Bekijk hier alvast het mooi aanbod van de komende workshops en samenwerkingen! In de komende dagen volgt er meer info en vanaf het einde van de week starten de inschrijvingen.

Liefs,
An

Adres

Ter Rivierenlaan 151
Deurne
2100

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Namaste-yoga by An Lamberechts nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Namaste-yoga by An Lamberechts:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram