
Praktijk Aneke Medisch pedicure, professionele voetreflexologie
- Startpagina
- België
- Diepenbeek
- Praktijk Aneke Medisch pedicure, professionele voetreflexologie
Praktijk Aneke is gelegen in hartje van Diepenbeek. Hier kan je terecht voor een Medische pedicure of een professionele voetreflex behandeling.
Adres
Kogelstraat 43
Diepenbeek
3590
Openingstijden
Maandag | 09:00 - 17:00 |
Dinsdag | 09:00 - 17:00 |
Woensdag | 09:00 - 17:00 |
Donderdag | 09:00 - 17:00 |
Telefoon
Website
Meldingen
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Praktijk Aneke Medisch pedicure, professionele voetreflexologie nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Contact De Praktijk
Stuur een bericht naar Praktijk Aneke Medisch pedicure, professionele voetreflexologie:
Snelkoppelingen
Mijn passie, mijn leven.
Ik ben An Vangoethemd, iedereen noemt me Aneke. Meer als 20 jaar heb ik als verpleegkundige gewerkt, ik vond het steeds een roeping om mensen te mogen helpen. Spijtig genoeg krijg je steeds minder tijd om zieke en hulpbehoevende mensen te helpen als verpleegster, zodat ik besloten heb, mensen op een andere manier te helpen. Ik heb een opleiding gevolgd als medisch pedicure en ik merkte al gauw dat er veel voetproblemen zijn waar geen medische verklaring voor te vinden was. Dankzij mijn lieve vriendin Wendy ben ik in contact gekomen met voetreflexologie. Dit boeide me zo hard dat ik uiteindelijk besloot om een 3 jarige professionele opleiding als voetreflexologe te volgen bij Golden Feet en een 2 jarige opleiding Chinese voetreflexologie bij Total Health school voor Chinese geneeswijze. Deze passie werd zo groot dat ik mijn verpleegsterschort aan de haak gehangen heb en van mijn passie mijn beroep heb gemaakt. En zo is uiteindelijk PRAKTIJK ANEKE ontstaan in april 2012. De visie van mijn praktijk is dat ik mensen graag wil ontvangen in een warm en huiselijke praktijk waar men even kan ontstressen. Een plek waar men even tot rust kan komen en even het ME –TIME gevoel mag hebben, zodat men zich nadien weer toppie voelt.
Je kan bij me terecht voor zwangerschapsreflexologie, metamorfosemassage, babyreflexmassage, kinderreflexolgie ( ADHD, HSP,....), neuro reflexologie, onco reflexologie ( reflexologie bij kankerpatiënten),...... Deze voetreflexologie is gebaseerd op de Chinese Geneeswijze. Tot heden blijf ik me bijscholen om nog beter mensen te kunnen helpen. Mijn hartenwens is: reflexologie meer bekendheid geven en proberen zoveel mogelijk mensen aan te sporen om aan voetreflex te doen en/of te ondergaan. Ik ervaar enorm veel voldoening, dankbaarheid en vriendschap uit de reflexologie en pedicure zodat ik besloten heb vanaf oktober 2015 kennismakingscursussen voetreflexologie te organiseren, om zo mijn hartenswens te vervullen.