22/05/2025
๐ก ๐๐ฒ๐๐ฒ ๐๐ฒ๐ฒ๐ธ ๐๐ฒ๐ฟ๐ต๐๐ถ๐๐ฑ๐ฒ๐ป ๐๐ถ๐ท ๐บ๐ฒ๐ ๐ฑ๐ฒ ๐ฝ๐ฟ๐ฎ๐ธ๐๐ถ๐ท๐ธ. De afgelopen 3 jaren bouwden we, behalve aan een goed draaiend hoorcentrum, ook aan een ruim, mooi, en praktisch ingericht gebouw om te werken.
๐ป ๐๐ฒ๐ป ๐ฝ๐ฟ๐ฎ๐ธ๐๐ถ๐ท๐ธ ๐ฑ๐ถ๐ฒ ๐๐ผ๐ผ๐ฟ ๐ฑ๐ฒ ๐ฐ๐ผ๐น๐น๐ฒ๐ด๐ฎโ๐ ๐ฒ๐ป ๐บ๐ฒ๐๐ฒ๐น๐ณ ๐ฏ๐ฒ๐ฑ๐ผ๐ฒ๐น๐ฑ ๐ถ๐ ๐ฎ๐น๐ ๐ฒ๐ฒ๐ป ๐ณ๐๐ป๐ฐ๐๐ถ๐ผ๐ป๐ฒ๐น๐ฒ ๐บ๐ฎ๐ฎ๐ฟ ๐ผ๐ผ๐ธ ๐ฒ๐ฟ๐ด ๐น๐ฒ๐๐ธ๐ฒ ๐๐ฒ๐ฟ๐ธ๐ฝ๐น๐ฒ๐ธ met een goede akoestiek, een heuse audiocabine, goed werkende ICT-infrastructuur, veel opbergruimte en, ook erg belangrijk, een gezellige keuken met terras en een do**he voor de sportieve teamleden.
โ ๐๐ฒ๐ป ๐ณ๐ถ๐ท๐ป๐ฒ ๐๐ฒ๐ฟ๐ธ๐ฝ๐น๐ฒ๐ธ ๐ฑ๐ฟ๐ฎ๐ฎ๐ด๐ ๐ฏ๐ถ๐ท ๐ฎ๐ฎ๐ป ๐ฒ๐ฒ๐ป ๐ฝ๐ฟ๐ฒ๐๐๐ถ๐ด๐ฒ ๐๐ฒ๐ฟ๐ธ๐๐ณ๐ฒ๐ฒ๐ฟ. Buiten samen een koffietje kunnen drinken, boterhammen samen opeten in de keuken in plaats van elk aan ons eigen bureau, nog even een slok water kunnen drinken en een moeilijke casus bespreken voor de volgende patiรซnt binnenkomt, โฆ allemaal zaken die ertoe doen, naast heel wat andere zaken als voldoende uitdaging, flexibiliteit, collegialiteit en mogelijkheid tot bijscholing uiteraard.
๐ De einddatum schoof al een aantal keer op, maar ik ben heel blij dat de collegaโs , en hebben volgehouden en dat we nu samen ons nieuwe hoorcentrum kunnen maken tot een zo ideaal mogelijke werkplek waar zowel wij als onze patiรซnten zich op hun gemak voelen.
๐งก Heel veel dank ook aan de architecten van en in het bijzonder voor het mooie, functionele ontwerp en de opvolging van het hele project, voor het omzetten van het plan in de praktijk, Acoustair voor de plaatsing van de audiocabine die toch wat voeten in de aarde had, voor het knap afgewerkte maatwerk, en om op het nippertje de parking, de verlichting en de paadjes in orde te maken, Natus voor de kalibratie van alle audiologische apparatuur, en mijn lief voor de mentale ondersteuning en om alle computers en printers te doen werken.
๐๐ฒ๐ ๐ถ๐ ๐ฒ๐ฒ๐ป ๐ฝ๐ฎ๐ฟ๐ฒ๐น๐๐ท๐ฒ ๐ด๐ฒ๐๐ผ๐ฟ๐ฑ๐ฒ๐ป. Een plek om graag naartoe te gaan. Voor zowel patiรซnten als voor onszelf.