
03/05/2025
Hallo! Via deze link kan je de nieuwsbrief van mei 2025 lezen met tips om van Moederdag een verwennerij te maken. Groetjes Marjan, je huidspecialiste. https://app.enormail.eu/d/v?m=5f3ac56d80e5f8ee6eddad8fe81cddb0
Marjan Mertens - Schoonheidsspecialiste
Geraardsbergen
Dinsdag | 09:00 - 18:00 |
Woensdag | 09:00 - 19:00 |
Donderdag | 09:00 - 19:00 |
Vrijdag | 09:00 - 18:00 |
Zaterdag | 09:00 - 13:00 |
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Imago Beauty nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
De plaats die je zoekt en vindt als het over gespecialiseerde verzorgingen gaat zoals permanente ontharing met Energist, afslanking met LPG en UCW, huidverjonging met LPG en Energist, huidverbetering met Led-lamp, chemische peelings. Alle courante verzorgingen als gelaatsverzorging, pedicure, manicure, sopolish nails, ontharing, make-up enzovoort vindt u uiteraard ook bij ons terug. Dit alles passen we op een professionele en met jarenlang ervaring zo kundig mogelijk toe in alle rust en naar ieders persoonlijke wens.