21/03/2026
De lente. Het favoriete seizoen van Kristof en Victor.
Het is dat herkenbare moment waarop je voor je kleerkast staat en denkt: de winterjas mag weer weg, tijd voor een jurk of een korte broek, terwijl de zon voorzichtig de kamer binnenschijnt. Het licht wint opnieuw van de donkere dagen. Voor ons valt dat samen met een bijzonder moment: de verjaardag van MIGLOT Parfums. De afgelopen zes jaar volgden we op gevoel onze eigen weg. Gedreven door een duidelijke intentie: het meest menselijke parfumhuis te worden, met vakmanschap als kompas en een portie ontembare nieuwsgierigheid. Vooral door een plek te creëren waar je in alle rust geuren kan ontdekken. Een plek waar parfum geen haast kent en waar je de tijd krijgt om te vinden wat echt bij je past.
Als we terugdenken aan de voorbije jaren, denken we niet aan één groots moment. Het zijn de kleine dingen die blijven hangen. De vele ontmoetingen en gesprekken in onze Maisons, of die oprecht dankbare glimlach bij het vinden van je MIGLOT Formula, dat is wat ons bezighoudt. Omdat we voelen dat een parfum iets kan betekenen: iemand zelfzekerder maken, troost brengen of net energie geven om de dag vol goede moed te beginnen.
Waar we het meest trots op zijn, is dat we trouw zijn kunnen blijven aan onze waarden en elke dag opnieuw energie putten uit wat we mogen doen. Dat we elke creatie mogen blijven maken met vakmanschap en aandacht voor detail. Maar we zijn vooral trots dat mensen zich gehoord en begrepen voelen wanneer ze in onze Maisons te gast zijn. Dat is voor ons de essentie van wie we zijn, wat we doen en waar MIGLOT Parfums voor staat. De verjaardag van MIGLOT Parfums herinnert ons er opnieuw aan hoe bijzonder het is dat we met ons parfumhuis elke dag opnieuw het vertrouwen krijgen om het pad te volgen waar we als kleine jongens altijd al van droomden. Ook de komende maanden nemen we jullie graag mee in onze wereld.
We leggen momenteel in het labo de laatste hand aan een nieuw parfum: een échte Édition de Gand, met een subtiele knipoog naar de Gentse Floraliën die er in mei weer aankomen.
De voorbije maanden hadden we Stan Peeters, beloftevolle student aan de Antwerpse Modeacademie, te gast in ons creatief labo. Het resultaat van deze unieke ontmoetingen zullen we komende maanden met jullie delen.
En tot slot kondigen we jullie met veel trots de opening van onze derde Maison aan. Naast Antwerpen en Gent volgt nu Oostende. Een toegankelijke stad waar veel werelden samenkomen en verschillende verhalen elkaar ontmoeten. Een bewuste keuze voor een “haven” waar je de luxe hebt om jezelf te kunnen zijn en thuis te komen op een plek waar vakmanschap en gastvrijheid primeren.
Dat we dit vandaag kunnen doen, zes jaar na onze start, zegt veel over het vertrouwen dat we van jullie krijgen. Daar zijn we oprecht dankbaar voor.
Om de woorden van Jamie Cullum te gebruiken: “If I ruled the world, every day would be the first day of spring”. Als het aan ons zou liggen, zou elke dag de eerste dag van de lente mogen zijn. Dat wensen we jullie toe.
We kijken ernaar uit om jullie binnenkort te mogen verwelkomen in een van onze Maisons.
Kristof & Victor
21 maart 2026
If I ruled the world,
Every day would be the first day of spring.
Every heart would have a new song to sing,
and we'd sing of the joy every morning would bring.
https://open.spotify.com/track/3XPBKMYSf6rwuebwtMtu9R?si=-ap9v59DQ6SdmRiO737G-g