21/09/2023
🏃🏻♂️Vermoedelijk is het geen nieuws dat we bewegen en een actieve levensstijl hoog in het vaandel dragen! Wij trachten dit telkens opnieuw goed over te brengen tijdens onze behandelingen en zo wordt soms de vraag gesteld of wij bepaalde lessen of sessies kunnen aanraden die toegankelijk en tegelijk ook uitdagend zijn om fysiek actief te blijven (ook na onze begeleiding).
🧘🏽Zo kwamen we op het idee om yoga aan te bieden binnen onze praktijk. Hiervoor legden we contact met Kathleen Vissers (Yogalicious) , een yoga teacher met vele jaren ervaring en een hoop opleidingen op haar palmares. Hieronder een kort woordje uitleg over wat je kan verwachten:
🗣”Prana vinyasa yoga is een vlotte, moderne en actieve yoga stijl. Op het ritme van onze ademhaling bewegen we vlot van de ene houding of ‘asana’, naar de andere. Uiteraard houden we hierbij rekening met ieders unieke lichaam en niveau door verschillende opties aan te reiken. Hierdoor is elke les toegankelijk voor elk niveau, zowel de sportieve beginner als de gevorderde yogastudent. Tijdens een les versterken en stretchen we niet alleen ons lichaam, we nemen ook de tijd om naar binnen te gaan, het stil te maken, zodat we weer kunnen gaan voelen hoe ons lichaam reageert, en wat het nodig heeft. Wie regelmatig yoga beoefent voelt dat zijn lichaam niet alleen sterker, flexibeler en soepeler wordt, maar ook dat het rustiger wordt in je hoofd. Dat je weerbaarder wordt en mentaal sterker in je schoenen staat in het dagelijkse leven.”
✍🏻Zoals Kathleen zegt zijn alle levels welkom! Kom het uitproberen op zaterdag 21/10 (nog 1 plaatsje!) en zondag 29/10, telkens om 9.15u bij ons in de praktijk. Ben je geïnteresseerd of wens je meer info, laat een berichtje achter in de chat of mail naar info@adaptkinesitherapie.be. De plaatsen zijn beperkt!
Een initiatieles kost €12.
🙏🏻Namasté
😕(Nieuwe post wegens copyright issues)