09/11/2025
BESTELLINGEN AFGESLOTEN
We zitten ondertussen echt wel volop in de herfst. En onze moestuin heeft nog 1 “red kuri” pompoen te geven. Dit is het soort pompoen dat ik gebruik voor ons overheerlijk pompoenbrood met stukjes.
Hij heeft een milde, zoete smaak. Ook de schil is heel dun waardoor deze mee kan opgegeten worden. Hierdoor blijven er dus ook heel wat extra voedingstoffen in de pompoen. Win-win dus eigenlijk.
Dus voor de ALLERLAATSTE keer deze herfst bak ik ons pompoenbrood met stukjes. In zeer beperkte hoeveelheid. Met deze pompoen kan ik maar 9 broden maken. Dus wil je zeker zijn dat je er eentje hebt bestel dan maar zo snel mogelijk 😉.
Deze week bak ik weer brood op vrijdag, zaterdag en zondag.
Bestellen voor vrijdag en zaterdag kan maar moet dus niet.
Bestellen doe je door te reageren op dit bericht. Zet duidelijk bij je bestelling voor welke datum je brood besteld. Je bestelling is pas definitief na bevestiging.
- Signature tarwe: €6,5
- Signature tarwe groot: €10
- Pomoenbrood met stukjes: €8
- Spelt zaden: €8
- Spelt rozijnen: €8
- Focaccia cinnamon roll: €4