28/01/2026
Nu januari bijna zijn deuren sluit, deel ik graag mijn plannen voor 2026 met jullie.
Gedreven door een grote leerhonger om het menselijk lichaam nog beter te begrijpen, startte ik 5 jaar geleden de opleiding Osteopathie aan de Flanders International College of Osteopathy (FICO) in Antwerpen.
Als kinesitherapeut zien we vaak patiënten die herhaaldelijk terugkeren met dezelfde problematiek, alsook patienten die langskomen met verschillende symptomen die vaak aan elkaar kunnen worden gelinkt. Om deze patiënten verder te kunnen helpen en dieper in te gaan op de onderliggende oorzaak van deze problemen, heb ik destijds besloten om van start te gaan met deze opleiding.
Na 5 intensieve maar boeiende jaren kan ik nu met trots de titel van “osteopaat” dragen en zal ik starten met osteopathische behandelingen in de praktijk. Deze zullen ingepland worden op dinsdag- en donderdagnamiddag.
Ben je nog niet echt vertrouwd met osteopathie, heb je interesse in een behandeling of heb je nog andere vragen? Aarzel niet om mij aan te spreken. In de wachtzaal kan je alvast de gratis folder “Kennismaking met osteopathie” vinden met meer info.