Enigma Coach

Enigma Coach Enigma Coach biedt Creatieve therapie aan kinderen, jongeren en volwassenen. Opvoedingsondersteunin

Vanuit de beleving van het kind of de jongere ga ik op zoek naar methodes, om met moeilijke situaties om te gaan. Zij drukken hun ervaring en de manier waarop ze in de wereld staan vaak uit in spel. Daarom maak ik ook gebruik van algemene spel- en creatieve technieken.

Adres

Oostrozebekestraat 114
Ingelmunster
8770

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Enigma Coach nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Enigma Coach:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram

Oplossingsgerichte creatieve ondersteuning

Jong en oud, iedereen kan wel eens vastlopen. Samen brengen we de situatie in kaart en gaan we onmiddellijk denken aan de gewenste oplossingen. Het traject is altijd creatief en volledig op maat. Alles hangt af van jouw motivatie, samen gaan we ervoor. Ik ben er het hele proces om je aan te moedigen om door te zetten.

Ik kies er voor om op een creatieve manier aan de slag te gaan. We vertrekken hierbij vanuit de eigen interesses en bouwen zo een band op. Tijdens een vrijblijvend intakegesprek gaan we het probleem verkennen en de gewenste situatie in kaart brengen. Aan de hand van een aantal sessies en een evaluatiemoment bereiken we deze doelstellingen en kan jij verder met de vaardigheden die je hebt geleerd.

Ik ga op een oplossingsgerichte manier te werk. Problemen zijn dan ook in mijn ogen vaardigheden die je nog moet meester worden. Om het kind en de ouders hierin te ondersteunen maak ik gebruik van de methodieken van Kids skills en Mission Possible. Bij volwassenen ga ik vooral reflectieve opdrachten meegeven die onmiddellijke toepassing vereisen.

Voor ouders met opvoedingsvragen is er ook de mogelijkheid om aan te sluiten bij een oudercursus Positive Discipline. Waarbij we in groep, met verschillende ouders, aan de hand van concrete eigen situaties aan de slag gaan. Vanuit de visie dat we kunnen opvoeden zonder straffen en belonen op een vriendelijke en vastberaden manier. Wens je hier meer info over neem dan zeker contact op.