01/02/2025
Nog maar een paar plaatsjes beschikbaar voor de opleiding "Instructeur Body&Balance" in de groep van Aartselaar.
Waarom Body&Balance?
Bewust bewegen vraagt concentratie, coördinatie en evenwicht. Voor een hond is het besturen van vier poten bij verschillende bewegingen—zoals springen, rennen, lopen, opstaan, liggen en ergens overheen kruipen—een complexe vaardigheid. De voorpoten laten zich relatief gemakkelijk aansturen, omdat de hond hier beter zicht op heeft. De achterpoten bewust bewegen is daarentegen een stuk uitdagender. Honden ontdekken hun lichaam spelenderwijs, waardoor ze hun coördinatie, balans, flexibiliteit en kracht ontwikkelen.
Coördinatie is essentieel voor lopen, rennen en springen. Een hond moet zich bewust zijn van de positie van al zijn poten in relatie tot zijn omgeving om niet te struikelen. Elke beweging van een p**t vereist een samenwerking tussen meerdere botten en gewrichten.
Balans is nodig om stabiel te blijven staan. Dit begint al in de puppytijd, wanneer een pup door vallen en opstaan leert hoe hij zijn spieren moet aanspannen en ontspannen om overeind te blijven.
Flexibiliteit groeit naarmate de hond beter wordt in balans en coördinatie. Hoe bewuster hij zich is van zijn lichaam, hoe leniger en preciezer zijn bewegingen worden.
Wil jij honden begeleiden om een betere balans en coördinatie te ontwikkelen? Schrijf je dan nog snel in voor de opleiding!
💥Opleiding tot "INSTRUCTEUR BODY&BALANCE!! gaat binnenkort van start! Er is nog een plaatsje voor de opleiding die start op 3 maart in Aartselaar. Of laat je op de wachtlijst zetten voor de volgende cursus.
👨🎓Wil je meer leren over de anatomie van je hond en welke oefeningen je hond meer balance en coördinatie geven, hoe hij zijn lichaam inzet? Geef je graag zelf les in Body&Balance?
✒️Kies dan voor de opleiding ' instructeur Body&Balance' en ga aan de slag!!
Dankzij een mooie samenwerking met Kate&dogs geven we les, deels online én praktijk waarbij we ook van anderen en elkaar leren!
Je kan je nog inschrijven in de opleiding die start op 3 maart of je opgeven voor de wachtlijst, in Aartselaar België of op locatie met voldoende inschrijvingen. (mail voor meer info)
Je volgt verschillende modules,ook los te volgen:
Module 1 Kennismaking met Body&Balance (online)
Module 2 Basiskennis bewegingsleer, anatomie en fysiologie van de hond (online en praktijk)
Module 3 Body&Balance oefeningen aanleren en opbouwen (praktijk)
Module 4 Skills voor instructeurs (praktijk)
Module 5 casussen
Mét bewijs van deelname bij elke module
Je kan je certificaat 'Instructeur Body&Balance' behalen na het afleggen van een examen.
Wil je graag inschrijven? Heb je interesse? of heb je vragen?
Schrijf je in via de site https://amellowdogcenter.be/ , via inschrijfformulier https://amellowdogcenter.be/body-balance-opleiding-instructeur/ of
Stuur een mailtje naar info@amellowdogcenter.be met al je vragen.
Ik kijk er al naar uit!!🥰