We streven naar een hoge farmaceutische ethiek en zijn 100% onafhankelijk van farma of groepen. BTW BE862.388.891
We verzorgen persoonlijk de farmaceutische opvolging waarbij de patiënt zelf én het medicatieschema centraal staat.
27/06/2025
Louis Widmer valt in de prijzen !
Deze zonnecrème behaalt de hoogste kwaliteitsscore van alle geteste zonnecrèmes voor het gezicht dankzij de uitstekende bescherming tegen UVA & UVB en de hoge waardering door het Consumentenpanel. De crème smeert goed uit, trekt goed in, plakt niet en laat geen witte waas achter. Het bevat geen parfum, geen allergene geurstoffen en geen hormoonverstoorders. Nu tot eind juli 20% korting.
27/05/2025
Alle Louis Widmer producten ondergaan momenteel een metamorfose: nieuwe look, duidelijkere indeling & benamingen en duurzamere verpakkingen. De hooggedoseerde formules blijven echter ongewijzigd en garanderen nog altijd een hoge doeltreffendheid en huidtolerantie. Zwiterse topkwaliteit aan betaalbare prijzen ! 🇨🇭 Om de overgang zo vlot mogelijk te laten verlopen geniet je momenteel 20% korting op de nog beschikbare oude verpakkingen.
22/03/2025
Hmmmm... Waarheid (👍) of mythe (👎)?
Helaas, maar ook zero of light frisdrank is voor je tanden niet gezond. Het bevat misschien geen suikers, maar wel veel zuren wat nadelig is voor je tanden. Dit is dus een mythe.
20/03/2025
19/03/2025
⏩ Kies mondvriendelijke dranken (Water, melk, ongesuikerde dranken)
⏩ Gun je tanden voldoende rust
▪️Eet maximaal 5 keer per dag, op vaste tijdstippen
▪️Suikerhoudende dranken tellen ook als een eetmoment!
▪️Drink frisdrank/fruitsap bij de maaltijd en niet tussendoor
▪️Hou de tijd waarin je drankje opdrinkt kort: in 1x uitdrinken i.p.v. slokjes
▪️Drink met een rietje
⏩ Na eten: suikervrije kauwgom (kauwen) voor speekselproductie
⏩ Poets tanden niet meteen na het drinken/eten, wacht minstens 30 minuten
Ken jij er nog? 😉
18/03/2025
Hmmm waarheid (👍) of mythe (👎), wat denk jij?
Iedereen is uniek en tandkleur en -helderheid verschillen van persoon tot persoon. je hoeft je dus helemaal geen zorgen te maken als je tanden niet stralend wit zijn. Dit is dus een mythe!
17/03/2025
Aanstaande donderdag is het dag van de gezonde mond, maar wij delen de hele week tips, tricks & info over mondgezondheid. 🦷🏋️🪥
Want er is zoveel over te vertellen, deel je mee?
14/03/2025
Stoppen met roken is altijd een positief verhaal....
Maak van je rookstop een nieuwe start. 🌸
>> Je krijgt een betere conditie om je eerste training te starten bijvoorbeeld.
>> Je kan gezonder aan kindjes beginnen.
>> Je kan langer met je hond(je) gaan wandelen
Heb je hulp nodig of vragen? Dan kan je altijd terecht bij jouw apotheek. Je hoeft het niet alleen te doen. 💪
09/01/2025
Stoppen met roken is een opgave. Maar weet dat wij klaar staan om je te helpen met advies. Als extra motivatie is er een 20% kortingsactie tot eind januari op het hele Nicorette-gamma !
30/12/2024
15/09/2024
Vandaag is de dag van het positief denken. 😍 Een gezonde mindset is al een grote stap naar een gezond lichaam.
Vandaag is de dag van het positief denken. 😍 Een gezonde mindset is al een grote stap naar een gezond lichaam.
Weet je nog motiverende quotes? We wensen iedereen een positieve dag. 😉🙃
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Apotheek Seurinck Kuurne nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
We blijven de service dagelijks verzekeren. Wel werken we vanaf heden in ‘cleanroom-omstandigheden’. Daarvoor vragen we uitdrukkelijk volgende richtlijnen te respecteren: wacht eventjes buiten als er 3 klanten staan, volg de looppijlen, kom niet voorbij de plexischermen, raak niets aan en vermijd cash aub.
Dank voor de medewerking !
Voor patiënten die niet zelf de apotheek kunnen of mogen bezoeken kunnen we thuislevering voorzien.
Het beroep van apotheker is sterk geëvolueerd in één generatie. Toen ik in 1984 startte wisten we heel veel over chemie en over de werking van geneesmiddelen. Nadruk lag op het kunnen inschatten wat een geneesmiddel doet in het lichaam en hoe verschillende geneesmiddelen samen het beoogde effect kunnen verzekeren. Bijwerkingen en interacties daar wisten we iets van, maar ‘best geen patiënten onnodig ongerust maken’ was de boodschap. In onze opleiding vormden magistrale bereidingen een groot aandeel. De kunst van het uiterst exact afwegen, homogeen mengen en in een aangepaste galenische vorm brengen, was dan ook niet in een wip aangeleerd. Apothekers waren dan ook grotendeels medicijnbereiders. Wat ook met de nodige trots uitgevoerd werd.
De laatste decennia is het beroep volledig getransformeerd. Informatica heeft veel administratief werk van de apotheker opgelost. Tarieven, terugbetalingsmodaliteiten, verzekerbaarheid ... worden door de software volledig op de achtergrond gecheckt. Klanten zijn patiënten geworden. De nadruk ligt nu op farmaceutische zorg: niet meer het geneesmiddeldoosje zelf krijgt de aandacht, maar alles wordt benaderd vanuit de patiënt zelf. Is het geneesmiddel voor die patiënt het juiste product: gepaste galenische vorm, exacte dosis, ideaal innamemoment, evenwichtige combinatie met de andere geneesmiddelen ? Is de te verwachten meerwaarde in verhouding met eventuele bijwerkingen ? Zijn er geneesmiddelen-interacties die te voorkomen zijn of waarvoor de patiënt gewaarschuwd dient te worden ? Al deze overwegingen gebeuren op basis van de gegevens van de patiënt: leeftijd, geslacht, ziektebeelden én het actueel medicatieschema. Veel apothekers (ook wij) hebben recent geïnvesteerd in extra software, bovenop het administratief gedeelte, waardoor de farmaceutische zorg ten volle kan uitgevoerd worden. Geen enkel mens kan tegenwoordig alles weten en onthouden. Performante informatica is dan ook een must. Maar ook constante bijscholing en aangepaste visies zijn noodzakelijk. Welkom in Apotheek 3.0 !