
26/04/2024
🧐 Wie helpt mee aan ons onderzoek over voeding bij doorligwonden?
🔎 Ben jij als zorgprofessional (verpleegkundige, zorgkundige, diëtist, arts,...) betrokken bij de zorg voor patiënten met doorligwonden? Wil je graag jouw ervaringen delen en bijdragen aan innovatieve voedingsinterventies? Dan hebben we binnen het onderzoeksproject NUTRIWOUND jouw hulp nodig! 🔎
💡 Door onze anonieme, online vragenlijst in te vullen, help je mee aan het ontwikkelen van interventies die een positieve impact kunnen hebben op de gezondheid en het welzijn van patiënten met doorligwonden.
🚀 Doe mee en laat jouw stem horen in het NUTRIWOUND onderzoeksproject! Klik op de onderstaande link om de vragenlijst in te vullen:
https://ugent.qualtrics.com/jfe/form/SV_2iygKE87u7zQ4vk
🙏 We waarderen jouw tijd en betrokkenheid enorm en hopen zo om samen een verschil te kunnen maken in de zorg voor patiënten met doorligwonden!
Meer info?
flore.devylder@odisee.be