31/12/2025
🌿 2025… wat al voorbij ???
Een jaar van vol gevuld met hoogtes en laagtes. Van lachen, huilen, het niet meer weten en zeker weten.
Een jaar van vallen, opstaan, nieuwe verbindingen maken en sommige oude vriendschappen die zachtjes verdwenen.
Reflectiemomentje : ben ik gegroeid??
Ja volgens mijn omgeving wel maar mijn innerlijke criticus vindt het blijkbaar niet genoeg.
Daarom neem ik voor 2026 een drastisch besluit:
F*Y* aan mijn innerlijke criticus 👿.. you were a ugly bitch last year … goodbye in 2026 💪🏻
Het komende jaar staat voor zachtheid voor mezelf ( lees zachtheid hoe ik denk en praat over mezelf en anderen )
En VERTROUWEN
Te vertrouwen dat ik niet alles alleen hoef te doen.
Dat ik nieuwe wegen mag inslaan en falen niet betekent dat ik dan niet goed genoeg ben.
Dankbaar dat ik hier nog steeds sta…
Dankbaar voor elke cliënt die dit jaar binnenstapte — voor een massage, een traject, een ademreis, een gesprek, een knuffel, voor elk moment van echt aanwezig zijn.
Het is een voorrecht om jullie te begeleiden -in stilte, in beweging, in adem , in aanraking ..
Dankbaar als mama voor mijn 2 tienerdochters — ook voor de discussies en het soms niet begrijpen van elkaar. Het hoort er gewoon bij zeggen ze dan …en dan bedenken dat ik misschien ook niet de makkelijkste was als tiener helpt dan 😉🙈
Dankbaar voor ons huisje in Zweden, dat voelt als een plek van rust, waar ik (wij ) mogen landen in zachtheid en eenvoud.
Dankbaar voor de onvergetelijke reis die ik mezelf gunde naar Lapland — een cadeau dat nog lang nazindert in mijn lijf en hart en vriendschappen bracht voor het leven.
En zo ontzettend dankbaar voor de liefde die ik elke dag mag voelen van mijn partnerTom.
Echt… ik ben een bofkont..
✨ Op naar 2026
Met zachtheid.
Met daadkracht.
Met vertrouwen.
Met open armen voor alles wat mag komen.
Naar nieuwe mogelijkheden
Durven springen om te kiezen wat klopt
Nieuwe samenwerkingen
Ik wens ieder van jullie liefde, tijd, steun en overvloed op elke mogelijke manier die voor jou nodig is het komende jaar.