Lore Vandenbossche Kinesitherapie

Lore Vandenbossche Kinesitherapie Opstart kinesitherapiepraktijk vanaf 4 maart 2024 Hallo, ik ben Lore. Zo volg ik momenteel de opleiding tot osteopaat.

In 2016 studeerde ik af aan UGent als master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, met specialisatie musculoskeletale klachten. Na deze opleiding heb ik mij verder gespecialiseerd in manuele therapie, waar ik afstudeerde in 2018. Ik volg ook steeds diverse bijscholingen en cursussen om de best mogelijke zorg te kunnen bieden. Na ervaring te hebben opgedaan in verschillende kinesiterapi

epraktijken start ik op 1 maart 2024 mijn eigen praktijk te Oedelem. Mijn visie op kinesitherapie: een individuele behandeling gericht op de klachten en noden van de patiënt. Voorafgaand de behandeling is er een grondig onderzoek naar de klachten, om deze zo adequaat mogelijk te kunnen aanpakken. Voor wat kan je bij mij terecht:
- Algemene kinesitherapie
- Revalidatie
- Manuele therapie
- Myofasciale therapie en dry needling
- Autogene drainage

17/03/2024
03/03/2024
22/02/2024

Hoe afspraken maken:
Telefonisch op 0499 10 75 16
Online https://agenda.crossuite.com/Vandenbossche/l/n5r4v5z5j454u2845474/o/5423b444z2

Wat mee te brengen bij een (eerste) behandeling:
- Voorschrift kinesitherapie
- Identiteitskaart
- Klevers van de mutualiteit
- (Recente) Verslagen indien relevant
Per sessie af te rekenen via payconiq of cash.
Gelieve de eerste sessie 37 euro te voorzien (7 euro dossierkost). Vanaf de 2de sessie is 30 euro per sessie te voorzien.
Annulatie dient 24 uur op voorhand te gebeuren. Bij laattijdig of niet verwittigen ben ik genoodzaakt deze sessie aan te rekenen.

Call now to connect with business.

01/02/2024

Hallo, Ik ben Lore.
Vanaf 1 maart 2024 start ik mijn eigen praktijk voor kinesitherapie te Oedelem.
Voor welke behandelingen kan je bij mij terecht:
- algemene kinesitherapie bij spier- of peesproblematiek
- revalidatie na operatieve ingrepen, ongevallen of bij neurologische aandoeningen
- manuele therapie bij nek- en rugklachten
- myofasciale therapie en dry needling bij spier gerelateerde problemen en hoofdpijn
- autogene drainage bijvoorbeeld bij COPD of na operaties

01/02/2024

Hallo, ik ben Lore.
In 2016 studeerde ik af aan UGent als master in de revalidatiewetenschappen en kinesitherapie, met specialisatie musculoskeletale klachten. Na deze opleiding heb ik mij verder gespecialiseerd in manuele therapie, waar ik afstudeerde in 2018. Ik volg ook steeds diverse bijscholingen en cursussen om de best mogelijke zorg te kunnen bieden. Zo volg ik momenteel de opleiding tot osteopaat.
Na ervaring te hebben opgedaan in verschillende kinesiterapiepraktijken start ik op 1 maart 2024 mijn eigen praktijk te Oedelem.
Mijn visie op kinesitherapie: een individuele behandeling gericht op de klachten en noden van de patiënt. Voorafgaand de behandeling is er een grondig onderzoek naar de klachten, om deze zo adequaat mogelijk te kunnen aanpakken.
Voor wat kan je bij mij terecht:
- Algemene kinesitherapie
- Revalidatie
- Manuele therapie
- Myofasciale therapie en dry needling
- Autogene drainage

Adres

N. Fonteynestraat 18
Oedelem
8730

Openingstijden

Maandag 08:30 - 20:00
Woensdag 08:00 - 12:00
Donderdag 08:30 - 20:00

Telefoon

+32499107516

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Lore Vandenbossche Kinesitherapie nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Lore Vandenbossche Kinesitherapie:

Delen