Praktijk Communicatie en Autisme Els vermeulen

Praktijk Communicatie en Autisme Els vermeulen AUTISME ONDERSTEUNING EN VORMING
Turnhoutsebaan 16, 2470 Retie Als je zelf autisme hebt ervaar je de dingen en de mensen niet altijd als vanzelfsprekend.

Vanuit mijn vroegere werkervaring bij de VVA en mijn huidige Praktijk Communicatie en Autisme ben ik reeds meer dan 15 jaar actief in het ondersteunen van mensen met autisme en hun omgeving. Dankzij de vele gesprekken, besef ik maar al te goed dat een diagnose autismespectrum of een vermoeden ervan, héél wat met mensen doet! Als ouder ken je je kind beter dan wie ook en toch heb je vaak het gevoel elkaar niet helemaal te begrijpen. Ook als partner met of zonder autisme kan je je relatie soms als een aparte uitdaging ervaren omwille van de verschillen in communicatie. Misschien heb je in je school, je voorziening of je bedrijf ervaring met deze denkstijl en ben je op zoek naar gepaste antwoorden omtrent autismespectrum.

Adres

Retie
2470

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Praktijk Communicatie en Autisme Els vermeulen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Praktijk Communicatie en Autisme Els vermeulen:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram