09/05/2025
Afgelopen week ging ik naar de jaarlijkse internationale Tai Chi instructeurstraining geleidt door Master Annukka.
Verschillende nationaliteiten(Belgen, Nederlanders, Engelsen en Amerikanen) komen er samen om samen Tai Chi te oefenen.
We zijn allen verbonden met de Golden Flower Tai Chi School.
We leren ons verdiepen in verschillende Tai Chi vormen en wordt er gewerkt rond sequentie, principes en applicaties en ook Pushing Hands.(met partner)
Telkens kom ik helemaal opgeladen terug met extra kennis, extra energie, loslaten van al wat me niet dient, kortom het is een zalige ervaring.
De kracht van deze school is dat we ook werken aan zelfcultivatie, d.w.z. dat we ook bezig zijn met zelfontplooiing. Tijdens avondsessies doen we meditaties, het clearen van onze energie en doen we aan sharing= het luisteren naar elkaars verhaal zonder enig oordeel, ook wel Chi Source genoemd.
De laatste jaren creëren we als school ook de gelegenheid om studenten uit te nodigen zodat ook zei kunnen proeven van een diepere Tai Chi Training met Annukka en zich kunnen verbinden met andere mensen.
Volgend jaar(2026) zal de Belgische Golden Flower School instaan voor de organisatie van de training.
Hieronder wat sfeerbeelden van onze training