Kinesitherapie More Than Kine

Kinesitherapie More Than Kine More Than Kine is een kinepraktijk in Belsele waar je terecht kan voor verschillende klachten: algem Ik ben Amy Puis.

In 2017 studeerde ik af aan de Universiteit van Gent als erkend kinesitherapeut gespecialiseerd in inwendige aandoeningen (long-, hart- en metabole problematieken). Het jaar nadien verdiepte ik me nog verder in algemene- en sportkinesitherapie. Op dit moment ben ik me nog op verschillende vlakken aan het bijscholen. Door mijn grote voorliefde voor wielrennen besloot ik te starten met de opleiding

tot professioneel bikefitter. Naast deze opleiding volg ik ook een opleiding lactaattesten. Hiervoor kan je binnenkort dan ook bij mij terecht! Omdat ik zeer sterk geloof in het behandelen van de patiënt op een holistische manier (d.w.z. dat er verder wordt gekeken dan naar het symptoom alleen) volg ik een 4-jarige opleiding tot integratief psychotherapeut aan het AIHP. Voor relaxatietherapie en technieken rond relaxatie kan je hierdoor ook terecht bij mij. Sinds 2019 heb ik me gevestigd in de multidisciplinaire praktijk We Care in Belsele. Dankzij deze multidisciplinaire setting kan elke patiënt in zijn totaliteit worden behandeld.

03/08/2022



Opstartende multidisciplinaire groepspraktijk in centrum Evergem (Gent) zoekt verschillende disciplines (osteopaat, psycholoog, logopedist, diëtist, kinesist). Ook andere gezondheids disciplines zijn natuurlijk welkom om zich aan te bieden!

Een teamplayer zijn, is belangrijk 🙂!

Interesse? Meer info nodig? Mail naar amypuis@hotmail.com of stuur een privéberichtje.

Delen mag 🙏

Adres

Nieuwe Baan 106b
Sint-Niklaas
9111

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Kinesitherapie More Than Kine nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen