📍 Praktijk van Aeken zoekt een enthousiaste kinesitherapeut(e)
Heb jij zin om aan de slag te gaan in een warme en dynamische praktijk?
Bij Praktijk van Aeken staan we voor persoonlijke begeleiding, een fijne werksfeer en voortdurende ontwikkeling — voor onze patiënten én voor ons team.
We zoeken een kinesitherapeut(e) die samen met ons wil groeien.
Of je nu net je diploma op zak hebt of al enkele jaren ervaring hebt: jouw enthousiasme en drive zijn voor ons het belangrijkst.
Wat wij bieden:
✅ Flexibele werkuren — wij geloven in een goede work-life balance
✅ Ruimte voor eigen initiatief en specialisatie — breng je talenten mee!
✅ Coaching en bijscholing — samen blijven we leren
✅ Een warme, collegiale sfeer waar samenwerking centraal staat
✅ Moderne infrastructuur en een gevarieerd patiëntenbestand
✅ Eerlijke en transparante verloning
Wat we van jou verwachten:
Master in de kinesitherapie
Zin om in teamverband te werken en bij te dragen aan de praktijk
Empathie en communicatieve vaardigheden
Bereidheid om je verder te ontwikkelen
Klinkt dit als iets voor jou?
Neem contact op met ons, we maken graag kennis met je.
👉 Mail naar pietervanaeken@gmail.com of bel naar 0477 48 87 45.
Samen bouwen we aan een praktijk waar we trots op zijn!
Praktijk van Aeken
Tessenderlo
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Praktijk Van Aeken nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Groepspraktijk voor Osteopathie, Kinesitherapie en Dry needling
Wat is Osteopathie?
De hoofdgedachte bij osteopathie is dat alle systemen (bloedsomloop, zenuwstelsel, fascia, organen, spieren, gewrichten enz.) van het lichaam met elkaar in relatie staan en dat ze afhangen van elkaar voor een optimale gezondheid.
Daarom zal u merken dat tijdens het onderzoek en de behandeling niet alleen aandacht wordt geschonken aan de plaats waar het symptoom zich bevind, maar ook onderzocht wordt welke andere invloeden een letsel kunnen in stand houden.
Op deze manier kan uw klacht zo efficiënt mogelijk behandeld worden.
Het doel bij kinesitherapie is om via specifieke oefentherapie, mobilisatietechnieken en massagetechnieken het lichaam functioneel te laten herstellen na een operatie, blessure of dysfunctie.De kinesitherapie is onderverdeeld in verschillende deeldomeinen. In onze praktijk kan u terecht voor een aantal van deze domeinen:
Revalidatie na operatie of trauma
Manuele therapie
Bekkenbodem reëducatie
Pre/peri/postnatale kinesitherapie
Sportkinesitherapie
Manuele lymfedrainage/oedeemtherapie
Onze praktijk heeft een ruime ervaring in het behandelen met dry needling.
Dry needling van triggerpoints met behulp van een acupunctuur naald is een van de meest effectieve behandelingen om spierspanning en spierpijn te behandelen. Door middel van een speciale techniek worden triggerpoints in de spieren aangeprikt om op die manier een snelle en langdurige ontspanning te bekomen. Dry needling maakt gebruik van een “droge” acupunctuur naald, er wordt dus geen vloeistof in de spier gebracht.