WeightWatchers Tessenderlo

WeightWatchers Tessenderlo Een gezonde geest in een gezond lichaam

ik heb 34 jaren gewerkt als verpleegkundige, eerst in Gasthuisberg, nadien bij het Wit-Gele Kruis
Ik kook als vrijwilliger voor de artiesten in het culturele centrum van Leopoldsburg
ik deed 14 jaren vrijwilligerswerk bij I-mens als oppas voor bejaarden
ik ben secretaris van de kerkraad in Leopoldsburg
ik ben vrijwilliger bij Samana van het Geleeg

Ik wens iedereen een Zalig Kerstfeest en een fantastisch eindejaar toe !
25/12/2025

Ik wens iedereen een Zalig Kerstfeest en een fantastisch eindejaar toe !

We hadden maandag onze laatste workshop van het jaar. Het was geen gewone workshop ! we deden onze wekelijkse wellness c...
24/12/2025

We hadden maandag onze laatste workshop van het jaar.
Het was geen gewone workshop !
we deden onze wekelijkse wellness check-in, maar daarna hebben we een feestje gebouwd.
Voor deze gelegenheid werden we uitgenodigd bij Magda omdat het bij haar thuis gezelliger was om te feesten. En dit was ook inderdaad zo !
Mijn taak was om de tafelversiering te doen, maar Magda had deze reeds klaarstaan, ik hoefde ze enkel nog een beetje aan te kleden.
Ik maakte voor iedere member een kerstkaartje met een wens en een recept, dat ik van Magda kreeg om WW- minded tiramisu te maken. Tevens had ik voor iedereen een kleine kerstroos gezorgd, voor Magda een grote, omdat ze onze gastvrouw was;
Tevens bakte ik kerstkoekjes, die eigenlijk niet echt WW-minded waren. Sorry mensen 😇 Ik had het plaatselijke schooltje gesteund door een ingrediënten fles te kopen, alles zat erin, behalve de halfvolle boter en de eitjes.
We hadden afgesproken dat wie wilde iets zou maken, liefst een recept dat binnen onze traject paste.
Ook zorgde ik voor een assortiment aan waters, zodat iedereen eens kon proeven dat water wel een smaakje heeft. En er waren uiteenlopende meningen over het Vichy water: Is het nu zout of niet ?????
En we hebben een waar diner gehad:
een lekker alcoholvrij aperitief (0.5 p) , pastinaaksoep (0 p ),
Toostjes met zalm en kruidenkaas, garnaal coctail, kipgoulash ( een recept uit het eerst ww kookboek ), wraps met kippewit of gerookte zalm, worteltaart, skyr mango, tiramisu.
En dit alles voor slechts 10 points ! Ware het niet dat Magda als verrassing nog een praline had gemaakt van amandelen en soja melk. En daarna nog een framboos-ijs-praline.
Deze praline werden al snel 2 pralines.... Zo eindigden we met 12 points, wat ik helemaal niet veel vind voor zo'n heerlijk feest !
Monique had voor iedereen een kersmannetje gemaakt met een lichtje en voor mij zelfs een sneeuwman. Prachtig gewoon !
Tevens kreeg ik van iedereen een mooi bloemstuk dat mijn kersttafel dit jaar zal sieren !
Dank je wel aan iedereen, het was een heel fijn feestje!
Nu is mijn boodschap aan iedereen:
geniet van al het moois en lekkers deze kerst- en nieuwjaarsdagen en na nieuwjaar starten we terug in onze vertrouwde Sint Barbarazaal om 17h30 tot 19h30
Tot dan,
Linda

15/12/2025

We hadden vanavond onze laatste workshop van het jaar.
We hebben het deze maand over tips en tricks voor de feestdagen.
Vandaag hebben we gekeken in de app naar gerechten en hapjes voor de feestdagen die weinig points bevatten. Er staan echt lekkere gerechten tussen. Er worden zeker gerechten geserveerd uit de app.
Tevens had Magda haar recept voor een lichte tiramisu bij. Slechts 2,5 points voor een dessert ! Magda zal het maken op ons feestje volgende week. Ik zal het recept uittypen zodat jullie het kunnen meenemen.
Volgende week doen we de wellness check in, daarna hebben we een gezellig samenzijn met zelfgemaakte hapjes en een verrassing.
Omdat we maar met weinig zijn, gaat de workshop 1malig door op Hemelrijck 4 te Tessenderlo. Dat is fijner om gezellig samen te zijn.
Wie dat wil, mag een ww-minded hapje meebrengen, dit voor 10 - 15 personen.
Wat over is, wordt door de kok terug meegenomen.
Graag had ik een berichtje van de members die zich nog niet inschreven, maar toch willen komen. Je bent van harte welkom.
Ik ben er wel benieuwd naar wie na de feestdagen komt vertellen welke aanpassingen ze deed om de feest meer ww-minded te maken ! Welke aanpassingen ze deed in de ingrediënten van haar menu.
Ikzelf ga in ieder geval enkel aanpassingen doorvoeren !
Ik wens iedereen prettige feesten toe.
Linda

08/12/2025

We hebben net onze workshop gehad in de Sint Barbarzaal te Tessenderlo.
De resultaten aan de wellness check in waren ondanks Sinterklaas en enkele feestjes nog niet zo slecht ! Gerd behaalde zelfs een mijlpaal van 10 kg. Dit is iets om trots op te zijn !
We spraken vandaag over manieren waarop we 'nee' kunnen zeggen tegen dingen die we niet willen omdat we ons traject willen volgen.
Met het vijf stappenplan dat we vandaag leerden zullen we bij een volgende uitdaging sterker in onze schoenen staan om 'nee' te zeggen tegen mensen die ons graag zien. Het is niet egoïstisch om 'nee' te zeggen tegen iets wat niet voor ons past!
Volgende week gaan we het hebben over de manieren hoe we de points van lekkere gerechten kunnen doen dalen door minder calorierijke ingrediënten te gebruiken.
Ik heb aan de members gevraagd om recepten mee te brengen die ze reeds op deze manier gebruiken. Ik ben benieuwd naar volgende week .....
succes,
Linda

01/12/2025

we kwamen vanavond weer samen in de St Barbarazaal voor onze wekelijkse workshop.
De resultaten aan de wellness check in waren goed, maar voor enkelen zelfs heel goed, en dit ondanks uitdagingen.
Zo blijkt maar weer dat punten tellen, opsparen, extra bewegen, goed drinken, voldoende nachtrust, ... Jazeker, het werkt echt !
De getuigenissen maakten echt indruk op de anderen en ik ben zeker dat dit een goede duw is in de juiste richting !
Vandaag stelden we onze doelen in ons traject voor de feestdagen bij zodat we de feesten zelf-zekerder tegemoet kunnen gaan.
Iedereen heeft de eerste 7 dagen van de adventskalender ontvangen. Ik ben benieuwd wie er tegen volgende week iedere dag een opdracht heeft uitgevoerd !
Zondag zorg ik dat alle members de volgende 7 dagen in hun mailbox kunnen terugvinden.
Ik heb vandaag wel voorgedaan hoe de 'plank' dient te worden uitgevoerd, niet iedereen kende deze buikspieroefening !
Volgende week leren we hoe we 'nee' kunnen zeggen tegen dingen die we niet willen omdat ze niet in ons traject passen ! Neen zeggen is het moeilijkste dat er is !
Ik hoop dat iedereen zijn focus voor deze week kan waarmaken en wens jullie allen succes in jullie traject.
groetjes,
Linda

24/11/2025

We zagen elkaar vanavond op onze wekelijkse workshop.
De resultaten aan de wellness check in waren voor enkelen héél goed, en dit ondanks veel uitdagingen ! Ons programma werkt goed als je het correct volgt!
Magda bakte voor ons worteltaart, een ww recept waarin ze nog enkele aanpassingen doorvoerde. Het was ongelofelijk lekker en er werd gevraagd of ze dit wilde maakt voor ons Kerstfeestje. Maar Magda zei dat ze nog enkele lekkere ww-recepten heeft. We zijn benieuwd…..
We spraken vandaag over dankbaarheid voor kleine gelukjes. En hoe we daardoor in deze feestdagen ons traject toch kunnen blijven volgen.
Blijkt wel dat ‘Kleine gelukjes’ voor iedereen anders zijn.
Volgende week bepalen we wat succes voor december inhoudt.
Ik wil afsluiten met een goede raad van Tom Peters
Vier wat je vaker wilt zien !
Tot volgende week
Linda

we kwamen vanavond weer samen op onze wekelijkse workshop in de St Barbarazaal.Anita kreeg een welverdiend applaus omdat...
17/11/2025

we kwamen vanavond weer samen op onze wekelijkse workshop in de St Barbarazaal.
Anita kreeg een welverdiend applaus omdat ze een mijlpaal van 15 kg behaalde ! Proficiat, hier mag je terecht trots op zijn !
Chris bakte voor ons bananenbrood, maar ze verving de noten en de bloem door havermout, hierdoor werd dit een zero-point tussendoortje. Het werd heel goed gesmaakt door de groep. Dank je wel Chris, ook omdat je het recept voor ons allen nog eens uittypte en uitdeelde. Een fijne tip om tijdens de feesten eens en zero pointer te eten !
We spraken vandaag over bewust eten en niet aan multitasking doen tijdens de maaltijd. Ik ben benieuwd wie dit volgende week zal hebben toegepast, en of dit zichtbaar is aan de wellness check in !
Aangezien de blaren van mijn kiwiplant zijn gevallen, heb ik de kiwi's geplukt om ze uit te delen aan de aanwezigen vanavond. Het zijn geen grote kiwi's, maar ze zijn wel lekker. Geniet ervan !
Tot volgende week,
Linda

We hadden vanavond onze wekelijkse workshop in de St Barbarazaal. En dit op een brugdag!Toch hadden we een mooie groep, ...
10/11/2025

We hadden vanavond onze wekelijkse workshop in de St Barbarazaal. En dit op een brugdag!
Toch hadden we een mooie groep, er waren zelfs vier members van Leopoldsburg aanwezig omdat het daar morgen geen workshop is omwille van de feestdag.
Dat deed me echt plezier.
De resultaten aan de wellness check in waren voer de meesten erg goed.
Zelfs uitdagingen brengen ons niet van ons doel af ! Een teken dat ons programma goed werkt.
We spraken vanavond over ultrabewerkte voedingsmiddelen en hoe we deze kunnen meenemen in onze planning. Zeker met de feestdagen in het vooruitzicht is het belangrijk dat we weten hoe we dit kunnen toepassen in onze feestmenu’s.
We gebruiken reeds deze voedingsmiddelen in onze dagelijkse routine en er werden wel wat tips gedeeld hoe we dit kunnen opvangen.
Voor vanavond bakte ik bananenbroodmuffins, een zero-point tussendoortje dat we perfect kunnen bakken als we bezoek krijgen. Het was tevens een gerechtje dat coach Carine koos als favoriet recept in ons laatste kookboekje. Het recept vind je trouwens ook terug in de ww-app. Ze werden wel gesmaakt.
Tevens deelde ik het recept uit van de havermout risotto, een risotto van slechts 4 points.
Ik wil afsluiten met de woorden van James Clear:
Consistentie is belangrijker dan perfectie.
Tot volgende week,
Linda

03/11/2025

We hadden vanavond onze wekelijkse check in.
De resultaten aan de wellness check in waren heel goed vanavond, en dit ondanks feestjes, vakantie of lange afwezigheid.
Deze maand zitten we in de zone waarin we de spelregels van oktober omzetten in de praktijk voor een succesvolle maand.
We leerden een sterke zet voor de volgende stap na een tegenslag.
Ik ben benieuwd wie deze zet zal toepassen na een feestje of een kookavond ter voorbereiding op Kerstmis……
Ik heb er het volste vertrouwen in dat het zal lukken !
En denk eraan:
Het maakt niet uit wat je hebt gedaan ; het maakt uit wat je nu gaat doen. ( Steve Maraboli )
Hoe lang je ook in de verkeerde richting hebt gereisd, je kan altijd nog omkeren !
Tot volgende week,
Linda

We kwamen vanavond weer terug samen in de St Barbarazaal. Er kwamen enkel leden terug na maanden afwezigheid. Fijn hen t...
27/10/2025

We kwamen vanavond weer terug samen in de St Barbarazaal.
Er kwamen enkel leden terug na maanden afwezigheid. Fijn hen terug te zien!
Ook mochten we Greet verwelkomen, ze is reeds langer lid, maar haar coach stopte de workshop waar ze altijd ging. We hopen dat ze zich snel thuisvoelt bij ons.
De resultaten aan de wellnes Check in waren voor iedereen goed vanavond. Uitdagingen werden goed opgevangen 👍
We spraken vanavond over hoe we voedingsmiddelen met een hoge points waarde kunnen opvangen in ons programma.
Ik bakte speciaal de bekende bonenwafels, met havermout ipv bloem.
Het paste goed in ons thema vandaag. Ze waren meteen een zero point tussendoortje en werden zéér gesmaakt 😋
Ik ondervond wel onmiddellijk dat de les van vandaag reeds zeer goed wordt toegepast door de members.
Ik kreeg zelfs veel leuke tips die ik zeker ga proberen 😁
Ik beloofde het recept van Wendy ivm de risotto waarin de rijst wordt vervangen door havermout, maar ik zal het haar morgen opnieuw moeten vragen, want ik heb het niet meer. Jammer.
Ik zal het volgende week in de workshop uitdelen!
Dan gaan we het hebben over omgaan met teleurstellingen, dat hebben we soms toch wel eens 🤷‍♀️
En denk eraan:
Wees moedig. Neem risico’s.
Ervaring is onvervangbaar. ( Paula Coelho )
Tot volgende week
Linda

20/10/2025

We zagen elkaar vanavond weer in de St Barbarazaal.
De resultaten aan de wellness check in waren voor de meesten goed.
We mochten Jo terug verwelkomen na een tijd van afwezigheid. Het volgen van haar traject gaat beter als ze naar de workshop komt, zegt ze. Dat is ook zo. Ze voelde zich direct weer thuis in onze groep. 😀
We spraken vanavond over het belang van een goede nachtrust. Ons lichaam moet hard werken wanneer wij slapen!
Indien onze nachtrust gestoord is of korter dan zes uren, worden de hormonen die ons helpen om ons traject te volgen gestoord en krijgen we een ongelooflijke drang om te snoepen……
We weten allemaal hoe dat aanvoelt !
We spraken over drie benaderingen die we kunnen volgen, telkens met twee mogelijkheden.
Ik ben benieuwd wie van deze tips gebruik maakt en of ze hierdoor een betere nachtrust heeft.
Volgende week zullen we een plan maken hoe we kunnen omgaan met voedingsmiddelen dit een hoge points waarde hebben.
En denk eraan:
Neem rust, een veld dat heeft gerust, levert een prachtige oogst op ( Ovidius )
Tot volgende week,
Linda

13/10/2025

We zagen elkaar vanavond weer in de St Barbarazaal.
De resultaten aan de wellness check in waren voor de meesten goed, tot heel goed zelfs!
Monique behaalde haar tweede mijlpaal en kreeg hiervoor een welverdiend applaus 👏 👏👏
We spraken vandaag over onze ochtendroutine.
Die is voor iedereen erg verschillend.
Er werden nuttige tips en tricks uitgewisseld: van plannen de avond ervoor, tot het klaarzetten van de fles met water of een stevige ochtendwandeling.
Ik ben benieuwd wie er volgende week iets veranderd heeft aan haar ochtendroutine en hoe dit zichtbaar is aan de wellness check in !
“hoewel niemand terug kan gaan en een geheel nieuwe start kan maken, kan iedereen vanaf nu beginnen en een geheel nieuw einde maken!” ( Carl Bard )
Linda

Adres

Molenhoeve 40
Tessenderlo
3980

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer WeightWatchers Tessenderlo nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar WeightWatchers Tessenderlo:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram