18/12/2025
6 redenen waarom een Eurolook cadeaubon hét ideale geschenk is 🎁
1. Het is persoonlijk en doordacht Een bril, zonnebril of lenzen zijn heel persoonlijke items: montuur, kleur, vorm, sterkte… iedereen heeft andere voorkeuren. Met een cadeaubon geef je de ontvanger de vrijheid om zelf iets te kiezen dat écht bij hem of haar past. Dat toont dat je hebt nagedacht over wat die persoon nodig heeft, zonder het risico te lopen iets te geven dat niet past of niet bevalt.
2. Geen stress over maat, model of trend In tegenstelling tot kleding of schoenen, waar maat en stijl cruciaal zijn, vermijd je met een cadeaubon het “foute cadeau”-risico. De ontvanger kan in alle rust komen passen en krijgt deskundig advies van Tom en Jan in Tielt.
3. Het is altijd nuttig Bijna iedereen heeft een bril of zonnebril nodig (of wil er een nieuwe). Het is dus geen overbodig hebbeding dat in de kast blijft liggen, maar iets dat dagelijks gebruikt wordt. Bovendien investeren mensen vaak niet snel zelf in een kwalitatieve bril – met een cadeaubon maak je dat wel mogelijk.
4. Het voelt luxueuzer dan cash Een cadeaubon van Eurolook is gekoppeld aan een mooie winkelervaring: een ruim assortiment merken (Ray-Ban, Oakley, Lindberg, Gucci, enz..), professionele oogmeting en stylingadvies. Dat maakt het geschenk waardevoller en specialer dan gewoon geld geven.
5. Ideaal last-minute geschenk Je kunt de cadeaubon snel aankopen in de optiek, online of zelfs telefonisch/mail regelen. We maken hem mooi op in een feestelijke verpakking, klaar om onder de kerstboom te leggen.
6. Geldigheidsduur en flexibiliteit Onze cadeaubonnen zijn onbeperkt geldig en kunnen gebruikt worden voor alles in de winkel: brillen, zonnebrillen, lenzen, accessoires. Geen vervaldatum-stress dus.
Onbeperkt geldig op ons volledige aanbod: accessoires, lenzen, glazen en brillen! Bestel online via https://www.eurolook.be/winkel/?type=accessoires en ontvang je cadeaubon na aankoop in je mailbox in kerstthema of kom langs in onze optiek in Tielt voor een verpakking op maat.