In touch with you! Samen in verbinding met massage en coaching.
(1)
19/08/2025
Klanten aan het woord!
Als mensen mij vragen of ik goed ben, en mijn massages echt wel werken.
Dan antwoord ik vaak al lachend, dat weet ik niet, want ik heb het nog nooit mogen ervaren. π
Als ik dan de reviews lees die ik elke keer binnenkrijg, durf ik wel zeggen, jah ik ben goed.
Mijn klanten ervaren rust en onstpanning na elke massage, vinden een luisterend oor en voelen meer rust in heel hun zijn.
Een zelfzorgmoment is 60 min volledig op jezelf zijn, de start van jouw dag, of het afsluiten van een werkdag.
11/08/2025
Hoi,
Ik ben Jo Verbruggen, 39 jaar en mama van twee kanjers, Seppe van 11 jaar met zijn specifieke extra zorgen, Ferre (bijna) 9 jaar, een spring in het veld, altijd klaar met een knuffel.
Ik ben een creatieve duizendpoot en kan met verliezen in alles wat zelf te maken valt, foto's , schilderen en zoveel meer. Mijn job in het crea-atelier van Muylenberg staat dan ook op mijn lijg geschreven.
Zorgen voor is mijn 2de natuur, jarenlang was het enkel zorgen voor anderen, sinds een paar jaar is het ook zorgen voor mezelf.
Zo blij dat ik die stap heb durven zetten, mezelf gunnen wat ik de anderen ook gun. Tijd maken voor mij, voor wie ik ben en waar ik van geniet.
In de praktijk zorg ik graag voor jullie, het verminderen van jullie pijntjes maar ook luisteren naar wat er op jullie hart/lever ligt.
Ik zorg graag voor verbinding tussen anderen, maar ook verbinding met de natuur en jezelf.
Graag wil ik met jullie op stap gaan, jullie begeleiden, ondersteunen in de weg naar jezelf. Met vallen en opstaan maar vooral samen.
Wat wil jij over jezelf aan mij vertellen?
08/08/2025
Zo fijn deze reviews.
Mijn zelfzorgmoment zijn heel intens genieten.
Je komt tot jezelf en geeft jezelf even de ruimte om te landen.
Loszetten van spieren en lichaam is ruimte geven aan loslaten en nieuwe energie krijgen!
08/08/2025
Vaak onzeker, me niet goed genoeg vinden, denken dat ik teveel ben.
Niemand tot last willen zijn.
Dit zijn allemaal struggles waar ikzelf soms tegenaan loop of liep.
Met een bang hartje deel ik deze post.
Ik wil mijn kwetsbaarheid laten zien zonder dat jullie medelijden hebben of denken dat het slecht gaat.
Ik wil mijn ervaringen delen met jullie, laten weten dat ik jullie voel en herken wat je meemaakt.
01/08/2025
Give-away actie
Voor vrouwen die klaar zijn om zichzelf op 1 te zetten.
Vrouwen die nood hebben aan leren nee zeggen tegen een ander en ja tegen zichzelf.
Vrouwen met het besef dat het tijd is om zelfzorg te integreren in hun leven.
Wat kan je winnen?
πEen kennismakingsgesprek met een eerste me-time moment in de vorm van massage.
Slechts 3 vrouwen maken kans op deze mega toffe actie!
Stuur me jouw reden in de reactie hieronder!
24/06/2025
Het boeken van het zomeraanbod wordt met 3 dagen verlengd!!ππ₯°
Boek nu jouw ontspanning voor de zomer en pak deze megatoffe korting.
26 euro korting voor 3 massages. π
Doelen van de massage:
π Relaxeren
π Ontspanning
π Spierspanning verminderen
π Hoofd leegmaken
π Ontprikkelen
π Hoofdpijn verminderen
Stuur 'zomeraanbod' of 'ik wil' in pb en we bekijken samen wanneer het lukt.
23/06/2025
'Zorg voor mijn lijf' laat je lichaam ontspannen en maakt je hoofd leeg.
Zorg voor mijn lijf brengt je van je hoofd in je lijf. Van spanning en stress, naar rust en balans.
Een levensveranderend traject vol met tips en tricks, zodat jij weer in verbinding komt met jezelf. Opnieuw 1 zijn met je lichaam en komaf maken met voldoen aan de verwachtingen van anderen.
Op dit moment negeer je heel vaak je pijn en denk je: βna een nachtje goed slapen zal het wel beter gaanβ. Je houdt krampachtig alle ballonnen in de lucht met het idee, over een paar dagen is het beter.
Maarβ¦. Diep vanbinnen weet je ook dat dit niet werkt, want wat ga jij doen als er over een paar dagen een extra ballon bij komt?
Ik begeleid jou tijdens deze sessies naar je innerlijke kracht. De kracht die jij nodig hebt om er te staan, om met volle overtuiging voor jouw leven en keuzes te gaan.
Jij ervaart opnieuw rust en ontspanning en maakt tijd voor jezelf. Je straalt.
Stuur 'wandeldate' in pb of hieronder in de reacties.
27/05/2025
Angst, onr ust, onzekerheid,...
De 3 kernwoorden voor de afgelopen maanden in mijn leven.
Mijn leven op zijn kop. En ik? Ik verloor mezelf. Ik bleef maar doorgaan, raakte kwijt wie ik ben.
Een gebroken pols vorige zomer deed me niet vertragen. Ik verhuisde, bouwde mijn praktijk om tot een oases van rust.
Ik schilderde alle muren, zorgde voor iedereen maar vergat 1 iemand.
IK
Het laatste half jaar merkte ik minder inkomsten in de zaak. Ik werd hierdoor heel onzeker en angstig. Gelukkig werd ik omringd door de juiste personen, die me steunden.
Een coach die me wees op bewust vertragen en een andere blik werpen.
Vandaag kan ik zeggen dat ik hier weer met volle goesting sta. Met een aanbod dat volledig bij mij past. Een centraal thema. ZELFZORG
Misschien herken je het wel , steeds maar doorgaan, signalen van je lichaam negeren totdat je wordt stilgezet en niet meer verder kan.
Hoelang ga jij dit nog volhouden?
Ben jij dit ook BEU en voel je dat je eindelijk echt wil gaan luisteren?
Stuur me 'ZELFZORG' in DM of reageer onder de post en we bekijken samen wat werkt voor jou?
24/05/2025
22/05/2025
Mijn zelfzorgmoment voor jou.
Herken jij je in de boodschap op de foto's?
Dan is dit mijn uitnodiging voor jou om tijd te maken voor jezelf.
1 uurtje tijd om te helen, om te ontspannen, om te werken aan jezelf en je lichaam.
Om rust te zoeken en te vinden, samen met jou ga ik kijken waar jij op dat moment nood aan hebt.
Stuur me 'zelfzorg', en ik begeleid je.
Voor de snelle beslissers, zaterdag om 9u & 10u nog plekjes.
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Jo Verbruggen - In Touch with you nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Ik ben Jo Verbruggen, geboren op 2 augustus 1986 en mama van Seppe en Ferre, geboren in 2014 en 2016. Ik kom jullie hier even vertellen waarom ik gestart ben met massagetherapeute Jo Verbruggen en waarom het nu Praktijk Yojoma is.
Zoβn 10 jaar geleden werkte als pab bij een kindje met een meervoudige handicap in Retie. Omdat hij ook nog naar school ging was ik overdag vrij van 9 tot 15 uur. Met die tijd wou ik wel iets doen en ben ik op zoek gegaan naar iets waar ik hem en andere kinderen mee zou kunnen helpen.
Zo ben ik voetreflexologie uitgekomen, een korte opleiding in Turnhout. Een heel interessante opleiding waar ik wel meer van wilde weten. Door te zoeken naar het opleidingscentrum waar de lesgeefster het over had, kwam ik bij de opleiding massagetherapeute.
Dat vond ik nog interessanter en deze opleiding ben ik beginnen volgen omdat ik graag mensen help en zelf al heel mijn leven last van mij rug en spieren heb. En in deze tijd van stress en gehaast leven, wou ik mensen toch een moment van rust aanbieden.
In de loop van de jaren toch nog wel wat bijscholingen gedaan, babymassage, kindermassage, β¦
In 2014 werd ik mama van Seppe, een kindje met een motorische beperking en hoogsensitief is.
Als baby heb ik hem uiteraard heel vaak gemasseerd, en merkte ik vaak aan hem dat hij dit niet altijd prettig vond.
Met de achtergrond die ik had vanuit mijn hoofdberoep (opvoedster) weet ik dat niet alle mensen van veel aanrakingen houden. In dat opzicht ben ik op zoek gegaan naar een massagetechniek die anders is dan alle anderen en speciaal voor de mensen die moeite hebben met prikkelverwerking denk maar aan ASS, ADHD, HSP, β¦
Ook voor hen wou ik iets betekenen, zo ben ik bij de heppiemassage uitgekomen!
De naamswijziging naar Yojoma is gebeurd in 2018, ik heb mij bijgeschoold als baby en kinderyogadocente. Dit omdat niet iedereen van massage houdt. Zo leek het logisch om de massagetherapeute eraf te laten en er Yoga en massagepraktijk Yojoma van te maken.
Ik wil met praktijk Yojoma eigenlijk een praktijk zijn waar jong en oud, met of zonder speciale noden zich kan komen ontspannen. Zowel bij de massage als bij de yoga.
Ik probeer in de praktijk zoveel mogelijk met ecologisch, biologisch en natuurlijke materiaal te werken. Zo werk ik met essentiΓ«le oliΓ«n en natuurlijk producten om zo weinig mogelijk chemische stoffen op en in ons lichaam te krijgen!
Voor vragen kunnen jullie mij altijd vrijblijvend contacteren!