Diëtiste Ann Berger

Diëtiste Ann Berger ♡ Kinderdietist
♡ Expert bij selectief eetgedrag en ARFID
♡ 'Tafelplezier is kinderspel'
♡ Van peuters tot 18 jaar Heeft jouw kindje last met eten?

Lopen de maaltijden niet zoals je wil? Heb je het gevoel dat jouw kindje heel selectief eet? Dan kan ik misschien wel iets voor jou betekenen. Ik geef je concrete handvaten, tips en al m’n kennis om jouw kindje gezonde eetgewoonten aan te leren, gevarieerd te leren eten en hierbij een gezonde relatie met eten en met zichzelf te ontwikkelen. Samen gaan we op weg, stap voor stap en ontdekken we de wereld van smaken, geuren en voeding. Ik zorg er samen met jou voor dat tafelplezier weer kinderspel wordt. Naast persoonlijk advies (live of digitaal) geef ik (online) workshops, webinars en trainingen: gezond en slim boodschappen doen, gezellig aan tafel zitten, de strijdbijl begraven,… Het komt allemaal aan bod. Ik studeerde af als diëtiste aan de AP-Hogeschool te Antwerpen en volg regelmatig bijscholingen en opleidingen. Gepassioneerd voor mijn job en vakgebied help ik jou om je kind gezond te laten opgroeien. Ik ben een door het RIZIV erkend diëtiste en lid van de Vlaamse Beroepsvereniging van Voedingsdeskundigen en Diëtisten (VBVD).

Week van de diëtist, dag 1!
17/03/2025

Week van de diëtist, dag 1!

14/02/2025

Reactie op klachten over voedingscoaches en diëtisten die niet evidence-based informatie verspreiden.

Als beroepsvereniging nemen wij deze problematiek zeer serieus. We ondernemen actie wanneer er meldingen binnenkomen over diëtisten of voedingscoaches die niet-wetenschappelijk onderbouwde informatie verspreiden. Op onze website vind je een duidelijk overzicht van onze aanpak.

Lees hier verder:
https://www.vbvd.be/nieuws/reactie-op-klachten-over-voedingscoaches-en-dietisten-die-niet-evidence-based-informatie

Adres

Elzenlaan, 10
Westmalle
2390

Openingstijden

Maandag 09:00 - 18:00
Dinsdag 09:00 - 20:00
Donderdag 09:00 - 18:00
Vrijdag 09:00 - 18:00

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Diëtiste Ann Berger nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact De Praktijk

Stuur een bericht naar Diëtiste Ann Berger:

Delen

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram