05/05/2026
Als vroedvrouw heb ik vandaag iets te vieren! Op 5 mei is het namelijk de Internationale dag van de Vroedvrouw 🎉
Dankuwel aan al mijn patiënten voor het vertrouwen en de bijzondere momenten die ik met jullie mag delen. Jullie maken mijn werk zo waardevol! 🤍
Vandaag wil ik ook mijn collega’s extra in de bloemetjes zetten. Op 5 februari werd ik zelf mama en mocht ik aan den lijve ondervinden hoe bijzonder en belangrijk de zorg van een vroedvrouw is.
Dankuwel aan het fantastische team van voor de warme begeleiding en steun tijdens mijn arbeid, bevalling en alles daarna.
Dankuwel aan mijn collega, zelfstandig vroedvrouw Skrolan Beuselinck, om mij bij te staan met raad en daad. En om samen met .celina de zorg voor mijn patiënten even over te nemen.
Veel liefde voor jullie allemaal! 🤍