Met Gayatari Yoga Zingem heb ik in 2016 een latere onverwachte droom in mijn gerealiseerd. Een plek omgeven door groen en rust waar lichaam, geest en adem met elkaar kunnen verbinden. Persoonlijk contact en kleinschaligheid staan centraal. Elk verdient de nodige aandacht met de juiste intentie. Tijdens mijn eerste opleiding werd mij de naam Gayatari geschonken door mijn leraar Yoga Ram (Arhanta Ashram). Wat vrouwelijke zon betekent, een tegenstelling dus. De dualiteit vinden we overal, ook binnen ons zelf. Laat net Yoga een keuze zijn hierin meer evenwicht te ervaren. De naam van de studio was snel gekozen!
Bij Gayatari Yoga Zingem kan je terecht voor groeps- en privé- lessen. Alsook een kids aanbod en losse workshops. In mijn lessen bied ik voornamelijk Yin Yoga en Hatha Yoga aan. Het één kan niet zonder het ander. Met de nodige zorg en aandacht deel met ik met passie vanuit mijn ervaring wat Yoga biedt aan voordelen om lichaam en geest gezond en fit te houden in tijden waar druk en psychische kwetsbaarheden alom aanwezig zijn. Ook zelf heb ik hierin al een hele weg in afgelegd en ervaren! It’s a life proces.
My story...
Graag stel ik mezelf voor als vrouw van Laurens, mama van Arthur (10j), plusmama van Milan (15j) EN tweede baasje van onze reu Pai (4j). Een huis vol mannen energie! Al een goede reden om dagelijks mijn mat te begroeten. Al is dat soms 15 min. tijd nemen om terug te keren naar binnen en te ademen...voelen waar ik nood aan heb.
8 jaar geleden begon mijn leven te schudden en te beven. De wereld op zijn kop, het was een heftige periode op alle vlak in mijn leven. Ik stopte na 10 jaar mijn loopbaan bij de Persgroep en besloot een andere weg in te slaan. Na een periode focus op mijn gezin en mezelf volgden verschillende massage opleidingen en teacher trainingen. Intussen geef ik 5 jaar les en ben ik volop aan de slag met mijn studio uit te bouwen. Ook andere gelijkgestemde zielen krijgen de kans hun waardevolle diensten aan te bieden (meditatie, mindfulness, kinder yoga...)
Kijk je mee wat de studio jou te bieden heeft?
Data reeksen en prijzen zie onderaan deze pagina!
Info aanbod:
Vinyasa Flow met Alexander
Kracht en lenigheid
Vinyasa Yoga en een heel bewegende vorm van Yoga en is gericht op het opbouwen van kracht, het cultiveren van flexibiliteit en het verdiepen van lichaamsbewustzijn. Asana’s volgen zich in een flow op. Ontdek deze krachtige en verbindende manier om te stretchen, te ademen en je lichaam te verkennen door middel van een uitgebalanceerde les met ademhalingstechnieken, bewegingen en ontspanning.
Yin / Hatha Yoga met Julie of Valerie
Flexibiliteit, kracht, innerlijke rust en zachtheid
In deze lessen worden de twee Yoga stijlen gecombineerd. Yin en Yang kunnen niet zonder elkaar.
Yin Yoga is een heel zachte vorm van Yoga waarbij stilte en voelen in de diepere lagen van je lichaam, geduld en dankbaarheid een deugd worden. Houdingen worden 3 tot 5 min. aangehouden. Yin Yoga harmoniseert de energieflow in je lichaam, werkt dieper in op fascia, pezen, ligamenten en kraakbeen en houdt zo de gewrichten soepel en sterk. Blokkades fysiek als emotioneel worden losgemaakt en zo ontstaat er meer ruimte voor zachtheid en vrijheid in het lichaam. Vanuit de rust en ontspanning stroomt er nieuwe energie.
Hatha Yoga zorgt voor evenwicht tussen de tegenpolen zon (ha) en maan (tha). Hatha yoga brengt deze polen in jezelf in evenwicht en zorgt voor een betere balans tussen de linker en rechter zijde van het lichaam, tussen lichaam en geest, denken en voelen en tussen de buitenwereld en jezelf. Ervaar meer innerlijke kracht, balans en concentratie. Bij Hatha yoga houden we asana’s aan, alsook is er aandacht voor pranayama en meditatie.
Kids Yoga namiddag en Ouder/Kind Yoga met Katrien van Yogamine
Kinderyoga is leren door te spelen met Yoga. Kinderen leren ontspannen, luisteren naar zichzelf en krijgen door yogahoudingen een gezond, lenig en sterk lichaam. Bewustzijn, zelfvertrouwen en zelf-inzicht worden vergroot. Dit alles in een sfeer zonder prestatiedrang. Zo staan kinderen stevig als een boom, brullen als een leeuw, sissen als een slang door het hoge gras. Ook andere onderdelen zoals energizers, ademspel, kindermassage, meditatie en creatieve kook activiteiten komen aan bod. (Leeftijd Kids Yoga: 6-11j en ouder/kind: 5-11j)
Mindfullness voor kinderen met Isabel van Innerlijke Rust
Kinderen hebben naast een gevulde schooldag vaak ook nog een overvolle agenda na school. Waar ze huiswerk moeten maken, lessen leren, maar ook van hier naar daar worden gebracht voor hun (soms talrijke) hobby’s. Veel van deze dagdagelijkse activiteiten zijn gericht op de buitenwereld. Er is nog maar weinig tijd over om eens “tot rust te komen” en stil te staan bij onszelf. Daarbij kan mindfulness misschien de weg zijn naar een nieuw pad... Een weg die je inslaat waarbij je door bewuster te leven in het hier en nu, je leven al heel wat kan veranderen... Mindfulness leert om o.a. leven en genieten hier en nu, plezier ervaren, aandacht naar onszelf te richten, beter ontspannen, juiste balans... Op een creatieve manier gaat Isabel met veel zorg aan de slag met kinderen van 7 tem 12j.
Begeleide meditatie
Het doel van mediteren is het bewustzijn verruimen. De aandacht naar de stress weg te halen en zo bewustwording van lichaam, geest, tijd en ademhaling te verdiepen. Het kan de sleutel zijn naar meer inzicht in jezelf en mindfull omgaan met emoties. De meditatie is zowel voor beginners als gevorderden toegankelijk. Ontdek de kracht van het samen mediteren en het NU. Meer info via FB.
Data 2020 - 2021 reeksen en prijzen:
Vinyasa Flow 10+1 inhaalles : 170€
Voorjaar : 2/3 tem 18/5 - 25/5 tem. 6/7 (inhaalles 8/2 en 9/5)
Yin/Hatha Reeksen 2020 - 2021 : 10+1 inhaalles : 190€
MAANDAG met Valerie
Voorjaar : 2/3 tem 18/5 - 25/5 tem. 6/7 (inhaalles 8/2 en 9/5)
Najaar : 7/9 tem 16/11 - 23/11 tem 8/2
DINSDAG met Julie
Voorjaar : 18/2 tem 12/5 - 19/5 tem 7/7 (inhaalles 8/2 en 9/5)
Najaar : 8/9 tem 17/11 - 24/11 tem 9/2
WOENSDAG met Julie
Voorjaar : 19/2 tem 13/5 - 21/5 tem 8/7 (inhaalles 8/2 en 9/5)
Najaar : 2/9 tem 18/11 - 25/11 tem 10/2
Maandelijkse activiteiten Voorjaar & najaar 2020:
Kids yoga namiddag
Voorjaar : 22/1, 12/2, 18/3, 29/4, 27/5, 24/6 : 145€
Najaar : 25/9 23/10 27/11 18/12 : 95€
Ouder/Kind Yoga 2020: 5 delige reeks
Voorjaar en Najaar : 16/2, 26/04, 21/06, 25/10, 13/12 : 125€ VOLZET
Lazy long sundays 2020
19/1, 15/3, 17/5, 27/9, 22/11 25€/les.
Extra lange les! Genieten, NO TIME PRESSURE. Wees welkom in pyjama NO FILTER
Begeleide meditatie op donderdag Reeksen 2020
Voorjaar: 14/5, 18/6 20€/les
Najaar: 24/9, 22/10, 19/11 en 17/12 75€/reeks
Mindfulness voor kinderen met Innerlijke Rust: reeks op donderdag, data zie FB Innerlijke Rust
Privé les : 65€ (+15€ tweede persoon, +10€ op verplaatsing)
Verhuur locatie! Mail ons voor meer informatie. Gayatari.yoga@telenet.be
Boek jouw Yoga Moment voor speciale gelegenheden... vrijgezellen, verjaardagen, Valentijn...
NAMASTE
Julie & team