
19/11/2022
Het is zover! Morgen vindt opnieuw de Urban Trail plaats in Antwerpen en 3 collega's van ons team zijn er alvast bij! Als recreatieve lopers willen ze zich graag voorbereiden met de juiste voedingsstoffen en supplementen zowel voor, tijdens als na het sporten.
Kijk je even mee in hun rugzak?
- De ochtend van het loopevent kiezen ze voor een ontbijt met voornamelijk koolhydraten en drinken ze voldoende, bij voorkeur een isotone sportdrank.
- Kort voor de start nemen ze een energy gel of fruitblokje, welke snelle suikers bevatten.
- Langs het parcours zijn 2 bevoorradingsposten voorzien, waardoor er geen drinkbus meegenomen moet worden.
Voor een inspanning van minder dan 2 uur hoeven geen extra koolhydraten ingenomen te worden, maar voor de zekerheid nemen ze toch een energy fruit mee. Dit is zo compact dat het gemakkelijk in je broekzak past!
- Na de inspanning is het belangrijk zowel koolhydraten als eiwitten aan te vullen. Een Carbomix shake is hiervoor ideaal! Eventueel kan voor het slapen gaan nog een extra dosis eiwitten ingenomen worden.
Klaar voor de start? Let's go! 🏃
SANAS sports nutrition