03/09/2025
De praktijk organiseert 2 vaccinatiemomenten voor
* Covid op 10 oktober 2025 van 13u tot 17u
* Covid en Griep SAMEN op 17 oktober 2025 van 13u tot 17u
Het COVID-vaccin hoeft u niet te voorzien, deze is in de praktijk aanwezig en is gratis.
Het GRIEP-vaccin moet u op voorhand ophalen en betalen bij de apotheek. Indien u ouder bent dan 50 jaar, kan u dit vaccin zonder voorschrift ophalen.
Gezien de beperkte houdbaarheid van het Covid vaccin is het voor ons heel belangrijk om te weten hoeveel patiënten er komen.
Daarom reserveert u best uw plaatsje door te bellen naar de praktijk (ENKEL in de VOORmiddag) op het nummer 056/77 98 54 en dit voor 3/10/2025.
Degene die geen covid vaccinatie willen, maar enkel griepvaccin, vragen we om een afspraak te maken tijdens de gewone consultatiemomenten in de periode half oktober-half november.
Tijdens de vaccinatiemomenten worden géén andere vragen en/of problemen besproken om alles vlot te laten verlopen.
Fijne nazomer.
Dr. Vanwijmelbeke, Dr. Coucke, Dr. Callens en Saskia