Centro Médico del Mar - Norsk lege på Gran Canaria

Centro Médico del Mar - Norsk lege på Gran Canaria Información de contacto, mapa y direcciones, formulario de contacto, horario de apertura, servicios, puntuaciones, fotos, videos y anuncios de Centro Médico del Mar - Norsk lege på Gran Canaria, Médico, Calle Domingo Suarez 11, Arguineguín.

09/03/2023

VIKTIG INFORMASJON TIL ALLE VÅRE GAMLE OG NYE PASIENTER !

𝐂𝐞𝐧𝐭𝐫𝐨 𝐌𝐞𝐝𝐢𝐜𝐨 𝐃𝐞𝐥 𝐌𝐚𝐫

har åpnet etter å ha vært stengt i nesten 3 år !!!

Det er Dr.Ole Petter Drønen som er daglig leder ved senteret,men det er ansatt ny lege som skal ha hovedansvar for pasientbehandling og praktisk drift av senteret. I resepsjonen vil dere bli møtt av vår hyggelige sekretær Thorild -som har vært med oss i mange år og som kan svare på det meste. Med henne i vårt team kan dere være sikre på at dere er i gode hender!

Vi kan med stor glede presentere vår nye,meget dyktig og hyggelig lege, 𝐃𝐫.𝐈𝐕𝐀𝐍 𝐉𝐎𝐕𝐎𝐕𝐈𝐂 -autorisert norsk og spansk lege med mangeårig arbeidserfaring fra Norge, og alle de beste referansene. Han har nesten 20 års arbeidserfaring fra Norge, og vil være med å videreutvikle legesenteret vårt, men primært å hjelpe ferierende og fastboende nordmenn med alle helseplager og sykdom de måtte ha.
Dr.Ivan Jovovic har vært fastlege i norske distrikter i mange år, men også kommuneoverlege og legevaktslege bl.annet i Stavanger og Tromsø. Han er spesialist i allmennmedisin og samfunnsmedisin fra Norge. Sykehuserfaring skaffet han seg ved å ha jobbet på indremedisinske avdelinger på sykehusene i Namsos og Flekkefjord, samt tidligere Aker Universitetssykehus i Oslo.
Utenom norsk, snakker Dr.Ivan Jovovic flytende engelsk og spansk.

Vi gleder oss til å invitere alle være gamle og nye pasienter til vårt flotte legesenteret som vil være åpent

MANDAG til FREDAG fra kl. 09.00 - 17.00

VIKTIG INFO !!!

TELEFONNUMMER SOM KAN BRUKES TIL TIMEBESTILLING ER : (+34) 611 56 12 80

12/03/2020
Ny bankkortmaskin er på plass. Det ble en feil på kortmaskinen vår for flere måneder siden. Vi maste i det uendelige på ...
28/02/2020

Ny bankkortmaskin er på plass.

Det ble en feil på kortmaskinen vår for flere måneder siden. Vi maste i det uendelige på banken, men det kom aldri en ny. Til slutt byttet vi bank. Da kom ny kortmaskin etter 2 dager. Nå fungerer alt igjen. Vi beklager til dem som opplevde fraværet av kortmaskinen som negativt. 😊

03/10/2019

Kontoret åpnet 1.oktober, akkurat som planlagt.
Dr. Ole-Petter Drønen synes det er utrolig kjekt å komme tilbake til kontoret, som han var med å starte i 2001.

Åpningstidene er inntil videre:
Mandag - Fredag kl 9.00 - 17.00
Telefon for timebestilling:
928 735 592
Gamle og nye pasienter er hjertelig velkommen.

Dirección

Calle Domingo Suarez 11
Arguineguín
35120

Horario de Apertura

Lunes 09:00 - 17:00
Martes 09:00 - 17:00
Miércoles 09:00 - 17:00
Jueves 09:00 - 17:00
Viernes 09:00 - 17:00

Página web

Notificaciones

Sé el primero en enterarse y déjanos enviarle un correo electrónico cuando Centro Médico del Mar - Norsk lege på Gran Canaria publique noticias y promociones. Su dirección de correo electrónico no se utilizará para ningún otro fin, y puede darse de baja en cualquier momento.

Contacto El Consultorio

Enviar un mensaje a Centro Médico del Mar - Norsk lege på Gran Canaria:

Compartir

Share on Facebook Share on Twitter Share on LinkedIn
Share on Pinterest Share on Reddit Share via Email
Share on WhatsApp Share on Instagram Share on Telegram

Categoría