21/03/2024
Wiem, że wiele osób czeka na to ogłoszenie, bo otrzymuje wiele zapytań…
Zatem ogłaszam kwietniową Nie-Szkołę Rodzenia dla par z terminem na maj, czerwiec bądź lipiec.
♥️ Serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w kursie przygotowującym do porodu, połogu i opieki nad maleństwem.
💻 12h zajęć ONLINE na żywo, które zostają nagrane i udostępnione uczestnikom, aby w razie nieobecności bądź po prostu chęci przypomnienia materiału, można było wrócić i obejrzeć ponownie 🤩
🙏🏻 Kurs, któremu zaufały setki par przygotowujących się do porodu z Wielkiej Brytanii, Polski, Niemiec, Norwegii, Irlandii i Hiszpanii!
🤓 Zajęcia prowadzone przeze mnie:
- położną z ponad 13 letnim stażem pracy w zawodzie(głównie na sali porodowej, ale również w domu porodowym - tzw. Birthing Centre oraz oddziale przed i poporodowym)
- instruktorka (i wielka wielbicielka) hipnobirthingu,
- instruktorka Masażu Dziecka (w Polsce znany jako Masaż Shantala)
- obecnie studentka Ultrasonografii Ciążowej,
- prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci (i nieŻona równie wspaniałego nieMęża 😉)
🪷Podczas ostatniego dnia kursu, gościć będziemy fizjoterapeutkę uroginekologiczną Karolinę Kołaczyńską-Olędzka , która edukuje o rekonwalescencji w połogu.
Zapisy na kwietniowy kurs… CZAS…. START!!!
Liczba miejsc ograniczona.
Chętnych zapraszam do kontaktu 🍀
Ściskam, Iwona 🌷