🔸 „მედფოქსი“ Medfox / მედფოქსი
🔸 „რეჰაუსი“ ReHouse.რეჰაუსი
🔸 „ნიუ ჰოსპიტალი“ New Hospitals / ნიუ ჰოსპიტალსი
კინესთეტიკის სატრენერო განათლება მოიცავს რამდენიმე საფეხურს:
🔹 I საფეხური – ტრენერი ხდება საკუთარი პროფესიული სფეროს ექსპერტი და უფლებამოსილია კოლეგებს გაუწიოს პრაქტიკული მხარდაჭერა და შეუქმნას მათ სასწავლო გარემო. კურსი გრძელდება 1 წელი.
🔹 II საფეხური – ტრენერს უკვე შეუძლია კინესთეტიკის ძირითადი კურსის ჩატარება და შესაბამისი სერტიფიკატების გაცემა. ეს საფეხურიც ერთწლიანია.
🔹 III საფეხური – ტრენერს ენიჭება სრულყოფილი კინესთეტიკის კურსის ჩატარების უფლებამოსილება. ეს საფეხურიც ერთწლიან განათლებას მოიცავს.
👨🏫 საგანმანათლებლო კურსს უძღვებიან შვეიცარიიდან და რუმინეთიდან მოწვეული ლექტორები — შტეფან კნობელი და დოქტორი ანდრაშ მარტონი.
🔹 შტეფან კნობელი მოვლის ექსპერტი და კინესთეტიკის ლექტორია. ის ამზადებს კინესთეტიკის ტრენერებს და ხელმძღვანელობს ფონდის — „ცხოვრების ხარისხი“ — პროექტებს სხვადასხვა ქვეყნებში. ცხოვრობს შვეიცარიაში, შუბელბახში.
🔹 დოქტორი ანდრაშ მარტონი ექიმია. იგი მუშაობს ზიბენბურგენში, ალბა-ლულიას ეპარქიაში „კარიტასის“ დირექტორად და ამავდროულად არის ევროპის „კარიტასის“ მზრუნველობისა და მობილობის სამუშაო ჯგუფის წევრი.
✨ წარმატებას ვუსურვებთ მონაწილეებს და გვჯერა, რომ მათი ცოდნა, კომპეტენცია და უნარ-ჩვევები მნიშვნელოვან გავლენას მოახდენს მათ პროფესიულ საქმიანობასა და ადამიანების ჯანმრთელობასა და ცხოვრების ხარისხზე.
💖 უღრმესი მადლობა ფონდ “თაობას”, რომელმაც სრულიად უსასყიდლოდ დაგვითმო სივრცე 5 დღის განმავლობაში.