De Taoboerderij
- Startpagina
- Nederland
- Asten
- De Taoboerderij
Eeuwenoude levenswijsheid, waarbij de prachtige mens pure aandacht krijgt en liefdevolle aanraking. Met een glimlach in beweging, ontspanning en verbinding!
Adres
Achterbos 20
Asten
5721SW
Website
Meldingen
Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer De Taoboerderij nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.
Contact De Praktijk
Stuur een bericht naar De Taoboerderij: