07/02/2025
Dank je wel voor de leuke review Sandrina Hunsel❤️👍🏻:
In 2021 nodigde een vriendin me uit om deel te nemen aan een First Aid Training gericht op baby’s. Als kersverse moeder vond ik het best spannend, dus deze kans greep ik met beide handen aan. En wat ben ik blij dat ik dat heb gedaan!
De training, gegeven door Angela de Bye, was ontzettend helder en leerzaam. Ze maakte ons bewust van de gevaren en verving ons machteloos gevoel door op een liefdevolle en duidelijke manier alles stap voor stap aan ons uit te leggen. Wat te doen bij ongelukken, zoals snijwonden, botbreuken, verstikking en brandwonden. De theorie ging ook gepaard met praktische oefeningen. Na de training voelde ik me een stuk zekerder over de veiligheid van mijn toen 8 maanden oude zoontje.
Een jaar later werd ik opnieuw moeder, van een flinke dochter. Toen zij één jaar oud was, waren we op een feest bij mijn oom. Mijn nicht vroeg of ze al chips mocht eten, en zonder zorgen zei ik ja, omdat ze dat al vaker had gegeten. Maar plotseling zag ik haar gezichtje veranderen—ze ademde niet goed meer. Chips zat vast in haar keel.
Zonder te twijfelen wist ik precies wat ik moest doen! De training van Angela schoot direct door mijn hoofd. Ik herinnerde me haar uitleg en de demonstratie met de oefenpop. Ik keerde mijn dochtertje om, met haar gezicht naar beneden, bijna ondersteboven kan je zeggen, en sloeg in een voorwaartse beweging op haar rug. Mijn nicht keek gespannen toe en toen—gelukkig!—kwam de chips los.
We gingen dankbaar naar huis, maar daar kwam pas het echte besef. Ik barstte in tranen uit. Niet meer van angst, maar van diepe dankbaarheid en opluchting. Dankzij de training wist ik hoe ik moest handelen en kon ik mijn dochter helpen.
Met deze review wil ik anderen graag het belang van zo een training laten inzien: schrijf je in, leer wat je moet doen in noodsituaties. Het kan een leven redden!
Hesh Training & Consultancy, en vooral Angela, bedankt voor deze waardevolle kennis. Het heeft voor mij en mijn gezin echt een verschil gemaakt!
- Sandrina Beverdijk-Hunsel , mama van 2 lieve kids-