01/30/2024
When I first started shopping here 🍃📦 I thought it was just cleaning products.
✨I was still getting my sons vitamins elsewhere.
$0.25/serving here vs $0.38/serving there.
✨I was still getting my families laundry soap elsewhere.
$0.19/load here vs $0.39/load there.
✨I was still getting our essential oil toothpaste from another company.
$4.49/here vs $11.00/tube there.
✨I was still getting our body wash at the grocery store.
$10.39/bottle here vs $11.99/bottle there.
✨I was getting my aluminum free deodorant from elsewhere.
$5.29 here vs $22.00 there.
✨I was getting our electrolytes elsewhere.
$0.53/serving here vs $0.92/serving there.
✨I was getting my mascara [and all other make up] elsewhere.
$15.50/tube here vs $25/tube there.
🌟I was getting our sunscreen, coffee, snack bars, energy drinks, magnesium supplements, face wash, deodorant, dishwasher soap, chewing gum, chapstick, bug spray, essential oils, hand soap… you get the idea.. elsewhere.
Streamlining all of our home essentials to one store saves me so much time and headache each month.. I cancelled all my auto ships and we’ve been swapping everything we can to this 38 year old, debt free, privately owned, patriot values online store! 🇺🇸 Did I mention fast shipping too?!
This busy mama and wife is so grateful!📦So glad we made this change to better ourselves and family💕