Xodimlardan uydagi birinchi tibbiy yordam qo‘llanmasidagi yaroqlilik muddati o‘tgan dori-darmonlarni axlatga tashlashlari va Quramax Medical kompaniyasiga tegishli dori vositalaridan umuman foydalanmasliklari so‘raladi.
Не пейте это лекарство и предупредите знакомых: уже 18 человек скончались после приема препарата «Док-1 Макс»Количество ...
Не пейте это лекарство и предупредите знакомых: уже 18 человек скончались после приема препарата «Док-1 Макс»
Количество детей, скончавшихся после применения препарата «Док-1 Макс» по всему Узбекистану, достигло 18. При этом больше сотни детей попали в больницу с осложнениями из-за индийского препарата.
Ushbu dorini ichmang va yaqinlaringizni ogohlantiring: "Doc-1 Max" preparatini qabul qilgan 18 kishi vafot etgan.
Oʻzbekiston boʻylab “Doc-1 Max” preparatini isteʼmol qilib vafot etgan bolalar soni 18 nafarga yetdi. Shu bilan birga, yuzdan ortiq bola hind dorisi tufayli asoratlar bilan kasalxonaga yotqizildi.
28/11/2022
В Канзасе работники зоопарка засняли очень трогательный момент.
Там самка шимпанзе родила малого, у которого возникли проблемы с дыханием. Работники реанимировали и выходили малыша, а через несколько дней принесли его мамке. Женщина шимпанзе сначала не понимала, жив он или нет, но как только увидела шевелении руки и сразу взяла в руки.
Kanzasda hayvonot bog'i xodimlari juda ta'sirli lahzani suratga olishdi.
U erda ayol shimpanze nafas olishda muammolarga duch kelgan kichkintoyni tug'di. Ishchilar chaqaloq shimpanzeni reanimatsiya qilishdi va tashqariga olib chiqib ketishgan va bir necha kundan keyin uni onasiga olib kelishdi. Shimpanze ayol dastlab uning tirikmi yoki yo'qligini tushunmadi, lekin qo'lining harakatini ko'rishi bilanoq bolasini quchoqladi.