Oculus Optika Gojani

Dr.Spec Vjollca I. Gojani - Oftalmologe Ordinanca e syrit

Dr.Spec Vjollca I. Gojani - Oftalmologe Ordinanca e syrit

[04/29/19]   Gezuar Pashket, gjith shqiptareve ortodoks anembane botes!

Gezuar Pashket!

[04/09/19]   Dita e Kushtetutes, dite pushimi!

Thank you NATO! Thank you USA!

Urime 7 marsi, Dita e mesuesve!

[02/16/19]   Urime Dita e Pavarësisë, Kosovë!

Gezuar Vitin e ri 2019! Shendet,fat e mbaresi nga stafi i Oculus Optika-Gojani 🥂

[12/24/18]   Gezuar Krishtlindja per te gjithe besimtaret e krishtere, kudo qe jane!
Merry Christmas!

's cover photo

Festat po afrohen!

Urime Dita e Flamurit!

Kongresi multidisciplinar dhe Oftalmologji ne Tirane: Dr Vjollca dhe Dr Zana Gojani

Interesting Engineering

The recently patented “nanodrops” has been found to improve the vision in pigs. Clinical testing on humans will be carried out later this year.

Gezuar Krishtlindjet ,per te gjithe shqiptaret qe e festojne!

[11/27/17]   Gezuar Festen e Flamurit!

[11/27/17]   Gezuar Diten e Flamurit!

Blini BK creative center

Reklame 3D ne plexi per klientin "Oculus" Gjakove...

[06/24/17]   Urime Festa e Bajramit per te gjithe shqiptaret qe e festojne! Paqe,shendet e begati!

Gezuar Pashket te gjithe shqiptareve qe i festojne!

Gezuar Vitin e Ri 2017! Ju deshiroj shendet,fat,mbaresi,suksese e lumturi!

Gezuar Krishtlindjet per te gjithe shqiptaret qe e festojne!

[10/11/16]   Orari i punes : E hene-premte: 10-19h
E shtune: 10-17h

[09/14/16]   Drejtori i një shkolle në Singapor, një ndër shtetet me nivelin më të lartë të arsimit në botë, u ka dërguar këtë letër fantastike prindërve të nxënësve të shkollës së tij.��Të dashur prindër,��Provimet e fëmijëve tuaj do të fillojnë së shpejti. E di që të gjithë jeni në ankth, sepse doni që fëmija juaj të dalë sa më mirë.��Por ju lutem, mos harroni, mes nxënësve që do të ulen për provime, ndodhet një artist, i cili nuk ka nevojë të dijë shumë për matematikën.��Ndodhet një sipërmarrës, i cili nuk do t’ia dijë për Historinë, apo Letërsinë angleze.��Ndodhet një muzikant, notat e të cilit në Kimi nuk kanë rëndësi fare.��Ndodhet një sportist, për të cilin gjendja fizike është më e rëndësishme se Fizika.��Nëse fëmija juaj merr notat më të larta, atëherë shumë mirë! Por nëse jo, ju lutem mos ua hiqni vetëbesimin dhe dinjitetin.��Thuajuni që nuk ka problem, është thjeshtë një provim! Ata janë të prerë për gjëra shumë më të mëdha në jetë.��Thuajuni se, sido që të dalin, ju i doni dhe nuk do i gjykoni.��Ju lutem bëjeni këtë, dhe kur ta bëni, shihni që fëmijët tuaj do të pushtojnë botën. Një provim apo notë e ulët, nuk do ua heqë atyre ëndrrat dhe talentin.��Dhe ju lutem, mos mendoni se doktorët dhe inxhinierët janë njerëzit më të lumtur në botë.��Me përshëndetje të ngrohta,��Drejtori

Gezuar dhe per shume mote festen e Kurban Bajramit!

[06/06/16]   13 VITE ME JU!

ORDINANCA E SYRIT "Oculus optika GOJANI!

Timeline Photos

[12/31/15]   Gezuar Vitin e ri 2016! Ju deshiroj shendet,fat e lumturi!

lajmetshqip.com

Goditja ne tru. 3 keshilla si te shpetoni nje jete

E rendesishme te lexohet!

lajmetshqip.com Unë i bëj thirrje gjithë miqve te mi ta lexojne & ndajnë këtë; Ju mund të ruani te dashurit e jetës duke ditur këtë informacion të thjeshtë !!! Goditja ne tru ka një tregues të ri! Ata thonë se...

[07/17/15]   Urime festen e Bajramit! Paqja,shendeti e lumturia qofshin ne mesin tuaj!

's cover photo

12 Vjet Oculus Optika Gojani ! Ju faleminderit per besimin tuaj. Me respekt, Dr.Spec. Vjollca Gojani

Gëzuar Pashkët gjithe ju që i festoni!
Me respekt,
Dr. Vjollca Gojani - OCULUS Optika Gojani

's cover photo

's cover photo

OCULUS OPTIKA - COME SEE THE DIFFERENCE!

Mobile Uploads

[12/24/14]   Gezuar Krishtlindjet!

's cover photo

IPKO Foundation

IPKO Foundation is pleased to have been selected to receive the FIDES Award for Philanthropic Contribution on the National Level. We are humbled to be counted in the company of past recipients.

Since our founding in 1999, IPKO Foundation has seeded and supported the development of the next generation of leaders with a digital vision for Kosovo. Through our scholarship program, education and training initiatives, sponsorship of local events and engagement with government and other civil society organizations, the Foundation continues to promote and support Kosovar initiatives to incorporate the use of technology and develop a digital vision for Kosovo.

This award, and the successful outcomes that these projects have produced, is recognition of the astounding support that IF has given in an effort to increase the welfare of the Kosovar community. Receiving the award this year serves to motivate us to positively influence the lives of individuals through financial aid and by engaging in several projects that have the very same objective.

IPKO Foundation is the first locally endowed foundation in Kosovo established with money made locally but we hope it is not the last. We hope that our investment serves as an inspiration for other business leaders looking to find ways to give back to the country and the economy. Invest for a brighter social future!

[11/27/14]   Urime 28 Nentorin,Diten e Flamurit!

iflscience.com

Condition Called Tetrachromacy Allows This Artist To See 100 Million Colors | IFLScience

Femra qe mund te shehe 100 milion ngjyra!

iflscience.com It’s always been fun to discuss whether or not people perceive colors in the same way. That can be tricky enough when dealing with individuals with normal color perception, but those who have various degrees of color blindness have a limited range. But what about those who have a greater range?

Idea DigeZt

Check out also:
Foods To Avoid If You Want A Better Sex Life http://bit.ly/UfIb1b
This Is How To Make An Amazing Tin Can BBQ Grill http://bit.ly/1mBdnm5

healthdigezt.com

15 Foods To Fight Anemia | Health Digezt

Si ta luftoni Anemine me ushqime:

healthdigezt.com 15 FOODS TO FIGHT ANEMIA 1. Red Kidney beans: Rich in dietary Iron and phytochemicals like flavonoids. 2. Tofu: Low in Sodium, high in B-vitamins, Iron,

lajmi.net

Nëse ju ka ndodhur që shikimi shpesh t’ju mjegullohet apo të keni marramendje të lehta dhe me...

Te kontrollohet tensioni i gjakut menjehere! Mund te jete shtypja e ulet ose e LARTE!

lajmi.net

Want your business to be the top-listed Clinic in Gjakova?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Nëna Tereze
Gjakova
50000

Opening Hours

Monday 10:00 - 19:00
Tuesday 10:00 - 19:00
Wednesday 10:00 - 19:00
Thursday 10:00 - 19:00
Friday 10:00 - 19:00
Saturday 10:00 - 17:00
Other Hospitals in Gjakova (show all)
European Clinic Kosova European Clinic Kosova
Mic Sokoli
Gjakova, 50000

Spitali special per gjinekologji dhe obstetrike,mundesohen operime me LAPRASCOPY, HYSTEROSCOPY, LINDJE NORMALE dhe LINDJE ME OPERIM .

Dafota Dent Dafota Dent
Sadik Stavileci
Gjakova, 50000

Faqja zyrtare DafotaDent. Ordinanca filloj punën ne vitin 1986 duke u bërë ordinanca e parë private ne Gjakovë në krye me Dr.Spec. Nafi Dafota.

Poliklinika Kujdesi Poliklinika Kujdesi
Skenderbeu 112
Gjakova, 50000

Gastroenterologji Kardiologji Gjinekologji Pediatri Neurologji Fiziatri Mjekesi familjare Sherb infermierike Barnatore Perballe stacionit policor Gjakove

MIM Spitali MIM Spitali
Magjistralja Gjakove - Prizren Kilometri 2
Gjakova, 50000

• Trajtimi i Prostates me LASER GreenLight XP • Thyerja e gurëve në veshka me Endoskopi StoneLight LASER • ESWL - Thyerje te gurëve me valë elektromagnetike

Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa" Ordinanca Specialistike,Stomatologjike "Fortesa"
Vellezerit Frasheri
Gjakova, 50000

Ordinanca Radiologjike "Rentgeni" Ordinanca Radiologjike "Rentgeni"
Rruga Kasim Uka, 10m Afer Spitalit Te Gjakovës
Gjakova, 50000

Ordinanca Radiologjike eshte ne sherbim 24 ore, gjendet 10metra afer Spitalit Regjional te Gjakovës.

European Clinic Lab European Clinic Lab
Mic Sokoli 21, Washington P.n
Gjakova, 50000

Analiza ne lëmin e biokimisë,hematologjisë,endokrinologjisë,onkologjisë,seriologjis etj, ku çdo gjë kryhet mbrenda ditës.